חדש: יוגורט שיבולת שועל ותות ובטעם וניל עוגיות

חדש: דנונה 'בוקר בקטנה'- יוגורט בטעמים עם שיבולת שועל באריזת סקוויז בשני טעמים אהובים: יוגורט עם שיבולת שועל ותות, ויוגורט עם שיבולת שועל בטעם וניל עוגיות

מחלבות שטראוס - דנונה בוקר בקטנה
מחלבות שטראוס - דנונה בוקר בקטנה

מחלבת שטראוס מתחדשת במוצר ייחודי ומסקרן: דנונה בוקר בקטנה – יוגורט בטעמים עם שיבולת שועל באריזת סקוויז, המאפשרת צריכה נוחה גם מחוץ לבית. המוצר מוצע בשני טעמים אהובים: יוגורט עם שיבולת שועל ותות, ויוגורט עם שיבולת שועל בטעם וניל עוגיות.

המוצר החדש, ארוחה קטנה על בסיס יוגורט עם שיבולת שועל במרקם חלק, ניתנת לצריכה בצורה מהנה ונגישה בבית ובדרך. היא משלבת את היתרונות התזונתיים של היוגורט עם היתרונות של שיבולת שועל בדרך שילדים אוהבים. בוקר בקטנה מנגיש יוגורט לילדים בדרך חווייתית (טעמים, אריזה) וחושף ילדים ליוגורט המכיל ערכים תזונתיים גבוהים כמו סידן, חלבון וחיידקים טובים.

קטגוריית היוגורטים היא השנייה בגודלה במקרר החלב, ומגלגלת 1.2 מיליארד ₪ בשנה. הקטגוריה נהנית מצמיחה עקבית בשנים האחרונות, וגדלה בקצב של 4% מדי שנה. 'אפקט הקורונה' הקפיץ את הקטגוריה אף יותר – ובחודשים האחרונים היא בצמיחה של 7%. הודות לגידול המשמעותי במכר ב-2020, דנונה של שטראוס מחזקת את מעמדה ומגיעה ל-49% משוק היוגורטים. מתוך כלל קטגוריית היוגורט, תחום היוגורט בטעמים מהווה 20%, ומגלגל 240 מיליון שקל בשנה עם צמיחה שנתית ממוצעת של 3%.

  • דנונה 'בוקר בקטנה' נמכר באריזה בודדת של 125 גרם, וזמין לרכישה ברשתות השיווק.
  • כשרות: בד"צ למהדרין בראשות הגר"א רובין שליט"א
תגובה אחת
  1. אולי תדאגו לבקבוק אישי עם חלב, סתם ככה, בלי תוספות כך שכל משפחה תוכל לתת לילדים בקבוקון חלב לבית הספר?

השארת תגובה