המתנדב החרדי שריגש את הרשת

חגי לביא, מתנדב חרדי במסגרת השירות האזרחי, החליט לסייע לילדים המתמודדים עם הלמידה מרחוק בדרך מיוחדת ומפתיעה

כפר יונה
כפר יונה

נושא הלמידה מרחוק מהווה את אחד האתגרים המשמעותיים ביותר בתקופת הקורונה. מעבר לקושי הטכני ולהשלכות החברתיות, ילדים רבים מתקשים להתמודד עם הסיטואציה המורכבת וחווים לא אחת נסיגה בהישגיהם הלימודיים.

בבית הספר ת"ת פני מאיר בכפר יונה יצאו במיזם מבורך במסגרתו הצוות החינוכי מסתובב ברכבי העיר עם מכוניות שמותגו כ"מכוניות השמחה" ומגיע לבתיהם של התלמידים עם פרסים והפתעות – מה שמעצים את החיבור בין הצוות לתלמידים ומדרבן אותם למצויינות והשקעה גם בתקופה זו.

מאחורי היוזמה חגי לביא, מתנדב השירות האזרחי שע"י ארגון חברים. לביא משמש בשגרה כמתנדב ברלב"ד שמסביר לילדי בית הספר על זהירות בדרכים וכעת – בעקבות המצב – הוא מסייע לצוות וההנהלה בהתאמות לתנאי הלמידה המיוחדים שנוצרו.

התגובות למיזם נלהבות במיוחד הן מצד התלמידים, הן מצד המשפחות והן מצד הצוות החינוכי. "מדהים לראות את החיבור שנוצר עם הילדים בזכות היוזמה הזו ואת שיתוף הפעולה שלהם".

"רמת החיבור של חגי לתלמידים גבוהה באופן מיוחד, והשמחה שלהם לפגוש אותו שוב הפכה את האירוע למרגש במיוחד. אנחנו מודים לחגי על היוזמה ועל הסיוע בביצוע, ומאחלים לנו עוד בני שירות כאלו שחיים את הת"ת והתלמידים ונמצאים שם עבור כולם בשגרה ובחירום"

השארת תגובה