המטכ"ל לובש וורוד: פתיחת חודש המודעות

בניין המטכ"ל בקרייה בתל אביב יואר בוורוד במסגרת חודש המודעות לסרטן האשה • המגדל יואר מידי ערב עד למוצאי שבת ה- 26.9 ביוזמת האגודה למלחמה בסרטן במטרה להעלות את המודעות לחשיבות הבדיקה המוקדמת במניעת סרטן האשה

צילום: שוקה כהן
צילום: שוקה כהן

הבניין בקריה יהווה חלק מכ- 200 אתרים ברחבי העולם שיוארו במהלך חודש אוקטובר באורות ורודים, כחלק מקמפיין עולמי של חברת אסתי לאודר, ביניהם האמפייר סטייט בילדינג בניו יורק, מרכז רוקפלר בניו יורק, מגדל אייפל בפריז, הסיטאדל במילנו, בית האופרה סידני אוסטרליה, מגדל טוקיו ביפן, טירת שונבורן ועוד. מדובר בקמפיין עולמי המתקיים כבר 28 שנה והוקם ע"י הגברת אוולין ה. לאודר ז"ל, שהייתה שותפה גם ביצירת הסרט הוורוד המזוהה עם החודש וגם עם הקמת קרן לחקר סרטן האשה.

הסיסמה המלווה את הקמפיין השנה: "זה הזמן לסיים עם סרטן האשה" – #TimeToEndBreastCancer

אורן רווח, מנכ"ל קבוצת החברות אסתי לאודר בישראל מסר כי: "מטרת ההארה היא אחת והיא חשובה מכל: להזכיר לכל הנשים בישראל, כי בדיקה מוקדמת מצילה חיים".

לדברי מירי זיו, סגנית מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן: "האגודה מובילה את המאבק בסרטן בכל החזיתות, החל ממחקר, קידום דרכי מניעה, הגילוי המוקדם ועד שיפור דרכי הטיפול והשיקום של החולות והמחלימות. נכונותה של חברת אסתי לאודר להירתם למאבק בסרטן ראויה להערכה ומחזקת את פעילותנו ברמה הלאומית והבינלאומית".

מדברי מפקד בסיס הקריה, אלוף – משנה אייל יוסיפסקו: "צה"ל רואה זכות ערכית ליטול חלק בהעלאת המודעות למחלה בקרב הציבור. פעולה זו מהווה הזדמנות חינוכית נוספת המשקפת את ערכיו של צה"ל."

United States Empire State Building New York Illumination
השארת תגובה