בידורית מקצועית ? דירוג 4 בידוריות הטובות ביותר

OP_0081
OP_0081

מולנו יש 4 בידוריות מקצועיות ואיכותיות, בידוריות אלה הנמכרות ביותר לשנת 2020 עד כה. היום נבחן כל אחת מהבידוריות על פי כמה פרמטרים: מחיר, איכות וניידות. הבידוריות יבחנו על ידי מומחי סאונד שירדו לפרטים הכי קטנים בכל דגם. בואו נראה מה הן התוצאות:

בידורית מקצועית של חברת Klark&Helmer דגם Splendor X “10

חברת Klark&Helmer היא יצרנית מאוד מגוונת, היא משיקה מוצרים לכל הקהלים. דגם זה נחשב לאחד הדגמים מהסדרה היוקרתית של החברה – סדרת Splendor. בידורית זו מתאימה לפן המקצועי בעיקר. הנראות החיצונית של הדגם מאוד מרשימה, אין אחד שהמבט שלו לא ייתפס בבידורית הזו. בואו נבדוק אם החיצוניות מתעלה על הפנימיות או שאנחנו הולכים להיות מופתעים…

מחיר

כפי שציינו זה דגם שהוא חלק מסדרה מיוקרתית. לכן, המחיר לא מתאים לכל אדם. בנוסף, חשוב להדגיש שהבידורית מתאימה לאנשי מקצוע בעיקר, לבמות גדולות, לאולפנים וכו'. המחיר נע בסביבות ה 4,000 ש"ח בחנויות היבואן, במקומות אחרים המחירים יעלו ויטפסו ל 5,000 ש"ח ומעלה.

איכות

כמו שרק חברת Klark&Helmer יודעת, הדגם הזה עולה על כל רף של החברות המתחרות. בכל פעם שהחברה משיקה דגם חדש עולם הסאונד רועד. דגם זה אמנם פחות עוצמתי ממה שציינו עד עכשיו, ועומד על 700 וואט, אבל עם זאת לדגם זה יש את איכות הסאונד הגבוהה ביותר.

הסאונד כל כך נקי עם השילוב של המיקרופונים האלחוטיים שמגיעים עם המוצר. בנוסף, יש לנו מיקסר ברמה הגבוהה ביותר שמגיע מובנה עם המוצר, תגובת תדרים מהירה, אפקטים שיהפכו כל אירוע למסיבה, בלוטוס, אלמנט וופר וטוויטר גבוהים, אקולייזר מובנה ועוד שרשרת ארוכה של תכונות ומצבים שהופכים את הדגם הזה לנמכר ביותר של החברה.

ניידות

דגם זה יכול לעבוד כ 10 שעות רצופות ללא חיבור לחשמל, לא הרבה בידוריות יכולות להגיע לרמה הזאת. עם זאת, משקל המוצר מגיע ל 22 ק"ג מה שמקשה על הניידות שלו. כמו בכל הבידוריות שציינו עד כה, גם כאן יש גלגלי טרולי, וידיות אחיזה נוחות. אם אתם לא מתכוונים לעבור בכל יום למקום אחר עם הבידורית הזה, המשקל לא יהיה פקטור עבורכם.

מפרט טכני

דגם: Splendor X

עוצמה: 700W

אלמנט (וופ'ר): 10 אינץ'

בידורית נטענת: יש

זמן עבודה לא בחשמל: עד 10 שעות

כניסת USB: יש

בלוטוס: יש

מיקרופון אלחוטי 2 מיקרופון אלחוטי

מדונה אלחוטית: אופציה

אפקטים (אקו,דיליי…): יש

אקולייזר מובנה: יש

מיקסר מובנה: יש

כניסת LINE: יש (1)

יציאת OUTְ: יש

כניסות למיק' נוספים: יש

שלט רחוק: יש

מחיר: 4,495 ש"ח

חיבור לסטנד רמקול: יש

עגלה טרולית (+גלגלים):יש

משקל: 22 ק"ג

(לחץ כאן לעמוד מוצר באתר היבואן)

בידורית עוצמתית Proxtone Spirit 3000

אנו כבר מכירים את סדרת Spirit, סדרה מאוד נחשבת ומאוד פופולרית. הפעם הגיע אלינו הדגם החדש Spirit 3000, מבחינה חיצונית המוצר נראה מרשים בצבע שחור חזק, קשיח ועמיד. בכל האחורי של המכשיר יש כניסות שונות וחיבור לטעינה. בחלק התחתון יש אפשרות לחיבור לסטנד וגלגלים לניוד קל יותר. עוד דבר שאהבנו בבידורית הזאת הוא האפשרות לשמוע רדיו, כך הבידורית למעשה סוגרת אותנו מכל הכיוונים ויכולה למעשה לשמש את כל המשפחה.

מחיר

אם נתחשב בכך שבנוסף לבידורית עצמה, אנו מקבלים גם זוג מיקרופונים אלחוטיים מסוג UHF, ועם כל התוספות כמו הרדיו, ידיות נשיאה משודרגות ואפקטים נוספים, המחיר אכן משתלם.

איכות

בוא נעשה סדר, לדגם זה יש עוצמת קול עוצמתית ביותר שמגיעה ל 800 וואט שלהפתעתנו הרבה גם בעוצמה המקסימלית אין זיופים. ניתן לחבר את מוצרי האודיו לבלוטוס בקלות, ניתן לחבר כלי נגינה באמצעות כבל Aux. יש מצבים שונים של הפעלה, מצב המתאים לסרטים, מצב המתאים למוזיקה מסוימת ועוד.

עוד דבר מדהים הוא שהמוזיקה נחלשת ומתגברת אוטומטית כאשר מפסיקים לדבר במיקרופון כאשר אתם על מצב דיבור. אלמנט הוופר והטוויטר עובדים בסנכרון מלא לאורך כל השימוש ודבר לא משפיע עליהם. החיסרון היחיד הוא הסוללה הנטענת שמספיקה רק עד ל 6 שעות עבודה.

ניידות

המוצר שוקל בסביבות ה 17 ק"ג, הוא אינו נייד במהותו, אבל מה שמשפר את הרגשת הניידות הוא התוספים שהחברה מסייעת לנו איתם. בין היתר גלגלי העזר לסחיבה, וידיות אחיזה נוחות. בנוסף, ניתן לשנות כל דבר באמצעות שלט רחוק המתווסף למוצר, וכמובן שיש לנו חיבור לבלוטוס וסוללה שלא צריכה חיבור למקור חשמל בזמן העבודה.

ציון – הציון שבחרנו הוא 8/10 בעיקר בגלל הסוללה.

מפרט טכני:

 • נגן MP3 מובנה עם כניסות BlueTooth |  SD | USB
 • רדיו FM
 • עוצמה מקסימלית 800 וואט.
 • שלט לשליטה מרחוק
 • סוללה נטענת מספיקה עד ל 6 שעות עבודה
 • רמקול של 12"
 • שני מיקרופונים אלחוטיים UHF ידניים
 • אופציה ל 1-2 מיקרופונים אלחוטיים מדונה
 • מחיר – 2,895 ש"ח
 • 2 ערוצים נוספים לחיבור מיקרופונים, כלי נגינה, טייפ ועוד…
 • אופציה למצב דיבור מיוחד, כאשר מנוגנת מוזיקה ומתחילים לדבר במיקרופון,

המוזיקה נחלשת אוטומטית וחוזרת למצבה הקודם כשמפסיקים לדבר

 • אפקט לשירה Echo / Delay
 • בקרת צליל בס / טרבל
 • יציאת AUX שרשור חיצוני
 • חיבור לסטנד רמקול
 • ידית נשיאה חזקה במיוחד, ידית גרירה (טרולי) וגלגלים לניוד קל

(לחץ כאן לעמוד מוצר באתר היבואן)

בידורית BOSE S1 PRO

הבידורית האחרונה שנכנסה לרשימה של הבידוריות המומלצות ביותר היא של חברת Bose ואם לומר את האמת הדגם הזה מאוד הפתיעה אותנו. מבחינה חיצונית יש לו עיצוב שונה משאר הבידוריות שראינו, היא הרבה יותר קומפקטית והרבה יותר קשיחה מבחינה חיצונית. בחלק הקדמי תראו את הלוגו של המוצר בצורה בוהקת, בחלק האחורי את כל החיבורים, וניתן למקם את הבידוריות בפוזיציות שונות ומגוונות, לאורך או לרוחב, על סטנד וגם תלוי. למעשה הדגם הזה יכול לשמש אותנו בצורה הרחבה ביותר מבחינת מיקומים.

מחיר

אנשים חושבים שככל שהבידוריות גדולה יותר, כך גם המחיר שלה. אז תרשו לנו לחדש לכם משהו, זה בדיוק ההפך. בתור מומחי סאונד אנחנו מחפשים את המוצר האיכותי ביותר והנוח ביותר, כאשר אנחנו רואים מוצר כמו זה שמציג לנו איכויות גבוהות ועדיין הוא זעיר, אנו פשוט רוצים לחטוף את המוצר מהמדפים. המחיר הגון ושווה בהתאם למה שהמוצר מציג לנו.

איכות

דגם זה מציג לנו את כל האפשרויות שאנחנו צריכים, מצבים שונים של הפעלת אודיו: Voice Over, ,Movie, Karaoke ועוד… נוכל למצוא כאן את כל הכניסות אותן נצטרך, אך אין כניסות רזרביות וזה מעט מסוכן. הבידורית מתאימה למקומות חיצוניים ויש לה יכולת התמודדת עם תנאי מזג האוויר המשתנים בישראל, למעט מים.

אלמנט הוופר והטוויטר של הדגם מהטובים שפגשנו, הם גורמים לצלילי הבס להדהד באוזניים שלנו בלי זיוף בודד גם בשיא שימוש עוצמת הווליום, כמו כן גם באלמנט הטוויטר. תגובת התדרים של המוצר מושלמת, וההתקנה וההפעלה מאוד פשוטה וידידותית למשתמש, לא משנה עד כמה הוא מבין טכנולוגית.

ניידות

דגם זה למעשה יכול להיכנס לכל רכב, אפשר לסחוב אותו איתכם ממקום למקום, הוא מאוד נוח וקל (8 ק"ג). הוא מבין הדגמים שיכולים לעזור לכם אם אתם אנשי במה שעוברים ממקום למקום, מופיעים בקניון, קוסמים בימי הולדת וכו'… עליכם להפוך את המעבר ליותר זמין ויותר פשוט, וזה הדגם בשבילכם.

ציון – הציון שבחרנו הוא 8/10 בעיקר בגלל העוצמה הקטנה יחסית, וגם חסרונם של מיקרופונים שאינם כלולים במערכת.

מפרט טכני

דגם: BOSE S1 PRO

הגנה (לימיטר): אין

כניסת LINE: יש (1)

כניסת מיקרופון: יש (2)

סוג הכניסות: XLR

מחיר: 2,840 ש"ח

כניסת USB: יש

משקל: 8 ק"ג

(לחץ כאן לעמוד מוצר באתר היבואן

בידורית ProXtone AIR-2000

חברת Proxtone היא יצרנית הבידוריות הגדולה ביותר בעולם, יש לה רזומה מאוד מרשים ומוצרים שזכו לשלל פרסים. סדרת Air היא מבין הסדרות הפחות בולטות של החברה, ואנו לא מוצאים סיבה לכך. הבידורית מבחינה חיצונית אמנם ללא מראה מיוחד, אבל מבחינה טכנית המוצר עצמו עונה על כל הציפיות שהיינו רוצים לקבל מכל בידורית שהיא. הנה חלק קטן מבחינת המוצר שלנו:

מחיר

מחיר כל בידורית שהיא נקבע על פי מספר פרמטרים, בדרך כלל השילוב הוא שם המותג, ניידות ועד כמה הטכנולוגיה חדישה. אפשר לומר שלדגם זה יש את כל הנתונים לבחור מחיר הרבה יותר גבוה ממה שהוא כרגע. מבחינת מחיר, חברת Proxtone בחרה להנגיש את המוצר לכלל האוכלוסיה, ויכול להיות שזה בא על חשבון העיצוב החיצוני.

איכות

נתחיל מכך שהבידורית הזו מאפשרת לנו שימושים רבים מאוד, בין אם מדובר על שימוש חיצוני ובין אם מדובר על שימוש פנימי. ניתן לווסת את עוצמת הקול בהתאם למיקום בו אנו נמצאים וכמות הקהל שמולנו. עוצמת הקול המקסימלית מגיעה ל 750 וואט, והדבר היפה הוא שלא משנה באיזה ווליום נדבר עדיין הסאונד יישמע נקי וחלק כאילו אנו מדברים ללא מערכת הגברה.

בנוסף, הדגם מצויד עם מיקסר מובנה, אקולייזר, אלמנט וופר של 15 אינץ', כניסות ויציאות מרובות, תגובת תדרים נכונה ומהירה, ועוד שני מיקרופונים אלחוטיים מסוג UHF. הסוללה יכולה לעבוד כ 8 שעות בכל טעינה מלאה וגם כאשר אתם לקראת סוף הסוללה עדיין איכות הסאונד אינה נפגמת בכלל, שזה די נדיר בעולם האודיו.

ניידות

למעשה מלבד למשקל המוצר, יש לנו את כל מה שאנחנו צריכים כדי להפוך את המכשיר הזה לנייד. סוללה עוצמתית, טרולי, ידיות אחיזה נוחות, מיקרופונים אלחוטיים, בלוטוס, שלט רחוק ובעצם יש לנו את כל המוצרים שכביכול היינו צריכים לרכוש בנפרד (מיקסר וכו'…) מובנים בתוך הבידורית עצמה! מלבד למשקל המוצר, אנו מאוד מתרשמים מהניידות של המוצר.

ציון – הציון שבחרנו הוא 9/10 בעיקר בגלל הסוללה.

מפרט טכני

דגם:AIR-2000

עוצמה: 750W

אלמנט (וופ'ר): 15 אינץ'

בידורית נטענת: יש

זמן עבודה לא בחשמל: עד 8 שעות

כניסת USB: יש

בלוטוס: יש

מחיר: 2,690 ש"ח

מיקרופון אלחוטי: 2 מיקרופון אלחוטי

מדונה אלחוטית: אופציה

אפקטים (אקו,דיליי…): יש

אקולייזר מובנה: יש

מיקסר מובנה: יש

כניסת LINE: יש (1)

יציאת OUTְ: יש

כניסות למיק' נוספים: יש

שלט רחוק: יש

חיבור לסטנד רמקול: יש

עגלה טרולית (+גלגלים): יש

משקל: 16 ק"ג

מאפיינים יחודיים:בידורית מאוד איכותית ואמינה חזקה במיוחד עם מצבר/סוללה איכותית המספיקה לזמן ממושך.

(לחץ כאן לעמוד מוצר באתר היבואן)

לסיכום

בחירת בידורית היא מטלה די קשה, יש כל כך הרבה דברים שיש לקחת בחשבון וכל כך הרבה ידע שלא לכולם יש. כדי לקבל את כל האינפורמציה אותה אתם צריכים עליכם להגיע לחנות סאונד והגברה מקצועית ושם מומחי הסאונד יסבירו לכם על המפרט הטכני של המוצר ומה כל דבר אומר. עד אז תוכלו לבחור אחת מבין כל הבידוריות האלה, אנו מבטיחים לכם שלא תתחרטו לרגע.

השארת תגובה