אשף המייק אפ: מחשבון למציאת הגוון הנכון לך

חדש: מותג האיפור הבינלאומי לוריאל פריז מרחיב את שירותי הטכנולוגיה ומשיק חדשנות נוספת: THE SHADE FINDER – מחשבון המרה למציאת גוון המייק אפ המושלם

לוריאל אינפליבל | צילום: יח"צ
לוריאל אינפליבל | צילום: יח"צ

מותג האיפור הבינלאומי לוריאל פריז משיק פתרון חדשני למציאת גוון המייק אפ המושלם, המותאם למציאות הקורונה. הפתרון נועד לספק מענה לצרכניות המעוניינות להגיע להתאמה מושלמת של גוון המייק אפ ולהחליף את ה'טסטרים' המוכרים בעמדות האיפור בנקודות המכירה – באופן בטוח, היגייני וללא מגע!

מחשבון המרת גוון המייק אפ הוא כלי דיגיטלי חדשני, המאפשר לצרכנית למצוא את גוון המייק המתאים ביותר עבורה בסדרת מייק אפ אינפליבל מאט קאבר החדשה (INFAILLIBLE MATTE COVER).

איך זה עובד?

הצרכנית מזינה את גוון המייק הנוכחי שבו היא משתמשת ממגוון מותגים (גם בקרב מותגים מתחרים), ומקבלת את הגוון המקביל בסדרת אינפליבל החדשה. מחשבון הגוונים מכיל בסיס נתונים המחשב ביעילות את הגוון המתאים ביותר עבור הצרכנית, מבלי "להמר" על הגוון הנכון.

* INFAILLIBLE MATTE COVER מייק אפ חדש עמיד וידידותי למסכה, לכיסוי מלא בגימור מאט המנטרל מראה שומני, לתחושת נוחות מקסימאלית עד 24 שעות. הסדרה כוללת 17(!) גוונים להתאמה מושלמת.

למחשבון >>> http://www.hellobeauty.co.il/LPRS_colorgenerator

השארת תגובה