חרדית נהרגה בתאונה חזיתית

בתאונה חזיתית בין רכב פרטי ורכב מסחרי – נהרגה חרדית כבת 40 • בעלה ובת 16 נפגעו בינוני, נהג המסחרי, כבן 60, נפצע קשה • איש הצלה: "הנערה נלכדה במושב האחורי ובסיוע הכבאים חולצה מהרכב בהכרה"

תאונה
תאונה

אשה חרדית כבת 40, מהקהילה הספרדית בנתיבות, נהרגה בתאונה בכביש 293 סמוך לפעמי תש”ז לכיוון קלחים – לא הרחק מנתיבות.

מדובר בתאונה חזיתית בין רכב פרטי בו נסעו שלושה נוסעים בני משפחה, לבין רכב מסחרי עם נהג בלבד – חרדי גם הוא.

כוחות ההצלה שהוזעקו אל זירת התאונה קבעו את מותה של האישה והעניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים סורוקה בבאר שבע 3 פצועים – בהם: גבר כבן 60, נהג הרכב המסחרי, שנפצע במצב קשה, עם פגיעה רב מערכתית, בהכרה מלאה ויציב, ושני פצועים במצב בינוני, גבר כבן 40 ונערה כבת 16, שניהם עם חבלות בראש ובגפיים.

גונן אורן, חובש באיחוד הצלה, סיפר: “מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה הענקנו סיוע ראשוני לנפגעים”.

טל וינברג, חובש נוסף של איחוד הצלה, הוסיף: “למרבה הצער נקבע מותה של גברת כבת 40 בזירת התאונה. כמו כן צוותי כיבוי פעלו בזירה לחילוץ הלכודים מכלי הרכב”.

פאראמדיק מד”א, נג’יב סאנע, סיפר: “מדובר בתאונה קשה מאוד, ראינו שני כלי רכב מעוכים על הכביש. באחד מכלי הרכב נסעו 3 בני משפחה. במושב ליד הנהג נלכדה אשה כבת 40, היא הייתה ללא נשימה וללא דופק עם חבלה רב מערכתית ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה.

“נערה כבת 16 נלכדה במושב האחורי ובסיוע הכבאים היא חולצה מהרכב בהכרה, עם חבלות בראש ובגפיים. נהג הרכב גבר כבן 40 יצא בכוחות עצמו, כשהוא עם חבלות בגפיים.

“ברכב המסחרי נהג גבר כבן 60. הוא היה מעורפל הכרה עם חבלה רב מערכתית. הענקנו לפצועים טיפול רפואי מציל חיים שכלל טיפול תרופתי לכאב חבישות ומתן נוזלים ופינינו אותם בדחיפות לבית החולים, כשמצבו של אחד קשה ושנים בינוני.”

השארת תגובה