מנכ"ל הרשות לשירות אזרחי סייר ב'יד שרה'

ביד שרה מתנדבים משרתים רבים במסגרת השירות האזרחי שע"י ארגון חברים • הסיור נערך לצורך העמקת השת"פ בין הגופים וקידום עניינים שונים שעל הפרק

מנכ"ל השירות אזרחי ביד שרה
מנכ"ל השירות אזרחי ביד שרה

מנכ"ל הרשות לשירות לאומי-אזרחי, ראובן פינסקי, ערך ביקור מיוחד במטה המרכזי של ארגון 'יד שרה' בירושלים. במהלך הביקור סייר פינסקי במחלקות והאגפים השונים של הארגון ועמד מקרוב על העשיה פורצת הדרך של יד שרה עבור כל שכבות האוכלוסיה.

במוקד הביקור עמד נושא ההתנדבות ביד שרה של מתנדבים חרדים בשירות האזרחי שע"י ארגון חברים. יד שרה נחשב ארגון אטרקטיבי ומבוקש ע"י המתנדבים היות והעשיה במסגרתו היא חדשנית, פורצת דרך ונוגעת לתחומים רבים שמבטיחים, לצד הסיפוק הגדול מעצם ההתנדבות, אופק תעסוקתי בהמשך הדרך.

לשם כך נועד פינסקי עם הנהלת יד שרה בראשות המנכ"ל משה כהן. יצוין כי לפגישה הצטרף גם נשיא הארגון, הרב אורי לופוליאנסקי, במה שהפך לסגירת מעגל מרגשת בינו לבין פינסקי לאחר שהשניים שיתפו פעולה לפני יותר מעשור במסגרת תפקידיהם בראשות העיר ירושלים וברשות לפיתוח ירושלים (בהתאמה).

כך או כך, במהלך הפגישה נדונו יוזמות שונות הנוגעות לשירותם של המתנדבים בארגון וכן לשת"פים עתידיים בין הצדדים.

אנשי יד שרה ביקשו להודות באמצעות המנכ"ל למתנדבים החרדים ולמערך השירות כולו על תרומתו הרבה לארגון לאורך השנים. "יש למתנדבים במסגרת השירות חלק משמעותי ומכריע בעשיה שלנו בכל הרמות. זוהי תרומה חברתית ואזרחית ראשונה במעלה", ציינו.

מנכ"ל הרשות ראובן פינסקי הודה מצדו לאנשי יד שרה על עשייתם בכלל ועל פעילותם לשילוב המתנדבים בפרט. "יד שרה זה לא ארגון אלא אימפריה של חסד ועזרה לכל דורש. יד שרה זהו מודל אידיאלי לאיך ארגון חסד והתנדבות אמור להיראות ולהתנהל. אנחנו בשירות גאים לשלב מתנדבים ביד שרה ומבטיחים להמשיך לפעול יד ביד למען האזרחים והמתנדבים".

השארת תגובה