עגילים, טבעות, שרשראות וצמידים בעיצוב אישי

עבודת יד: דינה אהרוני- בעלת סטודיו לצורפות ועיצוב תכשיטים 8th Floor Studio השיקה את הקולקציה הראשונה שלה

צמיד כפול עשוי זהב 14קרט של המותג 8th Floor Studio. | צילום: יח"צ
צמיד כפול עשוי זהב 14קרט של המותג 8th Floor Studio. | צילום: יח"צ

דינה אהרוני, בת 33, נולדה בקירגיסטן, ועלתה לארץ בגיל 4. גדלה באשקלון ועסקה באומנות החל מילדותה, ובייחוד אהבה את התכשיטים של אמה, והסיכות של סבתה, עם כל הקישוטים הקטנים שתלויים עליהן, ומנגנוני הפתיחה סגירה שלהן.

בתחילת שנות ה-20 שלה גילתה את הצורפות, שאפשרה לה לשלב את האהבה שלה למלאכת יד ,יצירה, תכשיטים ולקיחת חומר גלם והפיכתו למוצר שימושי ומעוצב.

למדה צורפות בסטודיו עצמאי בהרצליה, ובמקביל סיימה גם תואר הנדסאי בעיצוב גרפי במכללה באשקלון. אחרי שעבדה שנה כמעצבת גרפית בבית דפוס, החליטה ללכת למסלול ה"רגיל" של לימודי תואר.

דינה הרגישה שהחיים חולפים על פנייה ולקחה קורס ריענון בצורפות ב- HIT המכון הטכנולוגי חולון, ואז התפטרה מעבודתה למען הגשמת חלומה- פתיחת סטודיו לצורפות.

אחרי שנה של עבודה, הקימה את המותג שלה, 8th Floor Studio על שם קומה שבה הסטודיו שלה נמצא, והוציאה את קולקציית ICON המסמל בשבילה את סגנון המותג, את השינוי שעשתה והחיים החדשים שהיא מנסה ליצור לעצמה.

כל התכשיטים מעוצבים ומיוצרים על ידיה בזהב K18 ,14K או כסף סטרלינג 925, בשילוב אבני חן ויהלומים.

הקולקציה כוללת עגילים, טבעות, שרשראות וצמידים וכן הזמנות בעיצוב אישי ללקוחות וקהל היעד שלה הוא בגילאי 25-40.

ההשראה לעיצוב מגיעה מתחומים שונים ומגוונים, והוא מאופיין בקווים נקיים גיאומטריים אך רכים, מנגנונים ולולאות המאפשרים תזוזה, ונגיעה של הסגנון האישי של המעצבת.

השארת תגובה