צרפתי: יש 'דירה לדוגמא' בירושלים

דירה לדוגמא בפרויקט של צרפתי שמעון בפסגת זאב צילום מיכאל לובטון
דירה לדוגמא בפרויקט של צרפתי שמעון בפסגת זאב צילום מיכאל לובטון

חברת צרפתי שמעון פתחה דירה לדוגמא בפרויקט צרפתי בפסגה בשכונת פסגת זאב ירושלים. מדובר בדירת 5 חדרים, מרוהטת לגמרי לרבות מוצרי חשמל, בקומה ה- 2, בשטח של 119 מ"ר ועם מרפסת שמש בשטח של כ-14.5 מ"ר, וכוללת בנוסף 2 חניות ומחסן.

הדירה עוצבה על ידי מעצב הפנים שי אוחנה ובעלים של חברת הריהוט מטליקה מתוך תפיסה של משפחה ישראלית ממוצעת ומתן מענה לחוויית מגורים עדכנית. "הדירה מאופיינת בחללים ציבוריים מרווחים ופתוחים בין המטבח, פינת האוכל הסלון ועד המרפסת הפתוחה לנוף הירושלמי. בחרתי בעיצוב מינימליסטי ובשילוב קלאסי תוך שמירה על רכות, חמימות ושימוש בחומרים טבעיים. חלל המגורים מעוצב בקווים נקיים ומאובזר במבחר פריטים ובסגנון אקלקטי בגווני אבן ובשילוב גווני פסטל בהירים על מנת לייצר תחושה של רוגע ואווירה ביתית נעימה".

"אין תחליף לדירה לדוגמא ולמראה עיניים, על מנת לאפשר לרוכשים פוטנציאלים את ההמחשה של המוצר אותו הם עומדים לרכוש" מציין אבי צרפתי סמנכ"ל בחברת צרפתי שמעון. עוד מוסיף צרפתי כי, סיור בדירה לדוגמא מספק כלי עזר שיווקי למכירה אך באותה העת מעביר סיור חוויתי ללקוח הקצה, ומביא את התכניות לידי מציאות ברמת תפיסת המרחב. מניסיון העבר, יש לא מעט מקרים בהם דירה לדוגמא סייעה לרוכשים להגיע להחלטה לרכוש דירה בפרויקט".

מחיר דירות 5 חדרים בפרויקט הינו החל מ-1.970 מיליון שקל. הצפי לאכלוס הוא מאי 2021.

פרויקט צרפתי בפסגה, ממוקם ברחוב עמיחי פייגלין בכניסה לשכונת פסגת זאב, כולל 92 דירות, ב-4 בניינים נמוכים בני 6-8 קומות, ונותרו למכירה דירות 5 חדרים. הבניינים בנויים מעל 3 קומות של חניון תת קרקעי במיקום המבוקש בשכונה. הפרויקט נהנה ממיקום אסטרטגי סמוך ליציאה מהשכונה, כביש 90 ולקו הרכבת הקלה. הכל נגיש, קרוב ובמרחק הליכה למוסדות חינוך, תרבות, בילוי פנאי, בתי כנסת ועוד. הפרויקט נושק לפארק ירוק רחב ידיים ובו מתקני כושר למבוגרים ומתקני שעשועים לילדים. הדירות זוכות לנוף לריאה הירוקה או לנוף פתוח של הרי ירושלים.

השארת תגובה