הלוואת המיליון – הטבה לימי קורונה

קבוצת שכטר הבונה את פרויקט "שכטר ברמות" בשכונת רמות א' בירושלים מציעה לגור בחברה טובה, מתאימה את עצמה לתקופה המאתגרת ובאה לקראת הרוכשים במבצע אטרקטיבי במיוחד

שכטר ברמות
שכטר ברמות

בקבוצת שכטר הבונה את פרויקט "שכטר ברמות" יוצאת בימים אלו בהטבה מיוחדת "הלוואת המיליון" לדירות ה- 5 חדרים במיוחד עבור משפרי הדיור.

כל הרוכש דירת 5 חד' ב"שכטר ברמות" יוכל לקבל הלוואה בנקאית עד מיליון שקלים, כאשר קבוצת שכטר היא זו שתשלם עבורו את הריביות עבור ההלוואה, ממש כעין הלוואת גמ"ח. בעת הכניסה לדירה, לאחר שהלקוח מוכר את הדירה הישנה שלו, הוא מחזיר את ההלוואה, ומשלם עבור הדירה. מדובר, בהטבה נדירה שרק חברה חזקה ומבוססת הנשענת על הון עצמי גדול יכולה להעניק.

ההטבה ששוויה עשרות אלפי שקלים מעניקה ראש שקט לרוכשים במיוחד בתקופה מאתגרת זו.

פרויקט המגורים שנותן הכל מהכל  "שכטר ברמות" כולל 7 בניינים עם כ-240 יחידות דיור. תמהיל הדירות בפרויקט מגוון מאוד והוא כולל דירות בנות 3,4,5 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן עם  אפשרויות תכנון יצירתיות ומגוונות, הכוללות מחסנים צמודים.

"שכטר ברמות" תוכנן ע"י האדריכל יגאל לוי והוא מציע לדייריו מפרט מושקע ושירותים יוצאי דופן לאזור. מבני הציבור והשטחים המשותפים תוכננו מראש כחלק אינטגרלי מהשכונה כולה מתוך מחשבה שהדיירים ראויים לחווית מגורים אחרת.

תמהיל הרוכשים בשכונה הוא מסלתה ומשמנה של ירושלים. אברכים ובני תורה שרוצים לבנות ביתם במקום של תורה ולגור בחברה טובה של ציבור חרדי איכותי.

הפרויקט כולל פארק ירוק צמוד עם מתקני משחקים, וכן טרקלין דיירים מרווח שישמש את דיירי הבניין, בית כנסת, מרכז מסחרי שכונתי ועוד. במרחק הליכה מהפרויקט נמצאים בתי כנסת, מוסדות חינוך מהטובים בשכונה, מסחר, מבני ציבור, תחבורה ציבורית וכל יתר השירותים הנדרשים.

קבוצת שכטר הקיימת כבר כ- 60 שנה היא בעלת ותק וניסיון רב בייזום ובבניית מאות פרויקטים בתחום המגורים, מחסר, מלונאות בישראל ובחו"ל. , קבוצת שכטר זוקפת לזכותה בניית אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ.

כחברה משפחתית המבוססת על עקרונות בלתי מתפשרים עם דגש על מצוינות, מקצועיות ויצירת ערך, פרויקט "שכטר ברמות" מייחס חשיבות גבוהה לאיכות החיים ולקהילה הנבנית כשכונה בתוך שכונה וכפועל יוצא מכך, מעניק סביבת מגורים נעימה ואיכותית לדיירים.

השארת תגובה