פרסום כתבות: הדרך להצלחת העסק

כדי להעלות את האתר שלכם לדירוגים גבוהים, חשוב שיהיה לו קישורים פנימיים היוצאים ממנו וכן קישורים חיצוניים. ברגע שכבר יש לכם קישור חיצוני לאתר מוביל, גוגל רואה באתר שלכם אתר איכותי שכדאי להיכנס אליו, ולכן מתעדפת אותו

מחשב
מחשב

פרסום כתבות באתרים מובילים הוא אחד מדרכי הפרסום המקובלות ביותר בקרב רבים מאתנו. על מנת לפרסם כתבה באתר מוביל כמו אתר חדשות או אתר אשר עוסק בתחום מסוים שמעניין אנשים רבים, יש צורך בכתבה טובה ואיכותית ובאתר חיצוני אשר יהיה מוכן לפרסם את העסק. אבל לפני שנגיע לזה, נבין תחילה מדוע פרסום כתבות יח"צ חשוב כל כך ומהם היתרונות של כתבות אלה.

5 יתרונות משמעותיים של פרסום כתבות שכדאי להכיר

פרסום כתבות יכול להביא יתרונות רבים לעסק, שאי אפשר להתעלם מהם:

  1. קישור חיצוני המביא לקידום האתר.

אחד היתרונות המשמעותיים יותר בפרסום כתבות הוא הקישור החיצוני שאתם מקבלים ממנו. כידוע, כדי להעלות את האתר שלכם לדירוגים גבוהים, חשוב שיהיה לו קישורים פנימיים היוצאים ממנו וכן קישורים חיצוניים. אך בעוד את הקישורים הפנימיים קל יותר להשיג, הרי שהקישורים החיצוניים דורשים שיתוף פעולה עם אתרים אחרים. לכן, ברגע שכבר יש לכם קישור חיצוני לאתר מוביל, גוגל רואה באתר שלכם אתר איכותי שכדאי להיכנס אליו, ולכן מתעדפת אותו.

  1. לומדים יותר על העסק שלכם.

כאשר אתם מכינים כתבת יחצ לאתר מוביל, אתם לומדים להכיר את העסק שלכם טוב יותר. וזה לא שאינכם מכירים אותו, אבל עדיין אולי ישנם דברים שלא כל כך שמתם לב אליהם. לדוגמה, מתי בפעם האחרונה עשיתם חקר מילות מפתח, כדי לראות מה הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מחפשים באמת? או אולי איזה ערך מוסף שאתם יכולים לציין ולא חשבתם עליו מקודם?

  1. זוכים לפרסום מהיר ואיכותי.

אתרים מובילים הם אתרים נפוצים שגולשים רבים נכנסים אליהם מדי יום ביומו. בדרך כלל מדובר בגולשים איכותיים שמחפשים מידע ספציפי כדי ללמוד משהו חדש או במטרה לקרוא מידע מעניין בדרך לעבודה או בסיומו של יום מיגע. לכן, פרסום באתר מוביל יביא לכם חשיפה טובה למגוון רחב של גולשים, גם כאלה שלא שמעו קודם על המוצר והשירות של העסק ולא היו מודעים לקיומו. רוב הגולשים הנכנסים לאתרים המובילים הם גולשים איכותיים שישמחו לפנות אליכם כדי לראות מה יש לכם להציע.

  1. מתמקדים יותר בתוכן ולא רק בפרסום.

אז נכון שהמטרה העיקרית שלכם היא לפרסם את עצמכם, אבל כשמדובר בכתבת יח"צ לעסק, זה לא רק הפרסום. מושם כאן דגש רב על כתיבת כתבה איכותית, שמירה על תקינות השפה העברית ומסירת מידע מעניין וחשוב ללקוח. כך שמלבד היתרונות של המוצרים שלכם, אלה יכולים להיות טיפים, מדריכים, שבירת מיתוסים נפוצים או עובדות מעניינות שלא הרבה יודעים. אפשר גם להרחיק לכת ולספר סיפורים מן החיים, אנקדוטות או כל דבר שהגולשים יכולים להתחבר אליו. כך, הגולשים אינם מרגישים שאתם כופים עליהם את המוצרים והשירותים, ויכולים לפנות אליכם בנחת ובלי לחץ. בדרך זו תוכלו לקבל לידים איכותיים יותר לאתר. לצד כל התוכן האיכותי, ניתן, כמובן, למקם בסוף הכתבה משפט הנעה לפעולה, על מנת לעודד את הגולשים לפנות אליכם.

  1. הזדמנות טובה לשדרג את האתר שלכם.

אם אתר העסק שלכם קצת הוזנח לאחרונה, פרסום כתבה באתר מוביל צריכה לעודד אתכם להשקיע בו יותר. אחרי הכול, ברגע שהכתבה תתפרסם, ייחשפו אליה מאות גולשים ביום. ולכן, זה הזמן לחשוב אם יש צורך לשנות מעט את העיצוב של האתר, להוסיף כתבות מעניינות לצד תכנים ויזואליים כמו תמונות וסרטונים.

השתכנעתם מיתרונות פרסום כתבות איכותיות באתרים מובילים? רוצים גם? הכירו את PRONLINE , משרד פרסום ייחודי המציע לכם פרסום מהיר ויעיל באמצעות פרסום כתבות תוכן במגוון רחב של אתרים מובילים.

השארת תגובה