כך תצילו את העולם מה'קורונה'

באירוע נדיר וענק, יערך מעמד של התרת קללות וסכנות • בראש המעמד האדמו"ר המקובל רבי יאשיהו פינטו יעשה את התיקון המיוחד בקבר סבו המקובל אבי חיים פינטו במרוקו, שם יערך תיקון הקללות

בימים אלו בהם העולם כולו נמצא בכאוס וסכנה, כאשר מליוני בני אדם נמצאים בחרדה בעקבות המגיפה והשלכותיה, בשל כך הכריז ראב"ד מרוקו רבי יאשיהו פינטו על מעמד מיוחד והסטורי, של התרת קללות, ובו יעמוד מקובל להתפלל ולערוך תיקון מיוחד, כדי להסיר קללות וסכנות מיוחדות.

נוסח התפילה המיחודת והנדירה והדרך לעשות את הפעולה המיוחדת של הסרת הקללות, נמצא בספרי קדמונים, כאשר המעמד האדיר של התרת הקללות, צפוי לשבור שיא של רייטינג, מאחר ויהודים מכל רחבי העולם ישתתפו בצפיה מרחוק, ויקחו חלק ברגעים היסטוריים.

בשיעור הכנה למעמד הגדול ובדברים נרגשים שנמסרו בדמעות של התרגשות הסביר הרב על המהלכים הרוחניים ומשמעות "התרת הקללות", כאשר הוא מביא את המובא בספרים הקדושים כי בשמים הרוחניים יש רקיע מיוחד שנקרא חובה ושם יש מלאכי משחית, שלוקחים כל דיבור של קללה ומשתמשים בו לרעה כלפי האדם המקולל, וכך הקללות משפיעות ומזיקות לאנשים שקוללו. התיקון הגדול אמרו לעצור את כוח הקללה, ולמנוע את הדברים המזיקים, בפעולה שהתועלת שבה יכולה להשפיע על כל העולם.

הפרסום על האירוע המיוחד שיתקיים במרוקו, נערך במקביל למיזם נדיר ויחודי, שכל כולו תורה, מיסודו של חזונו של הרב פינטו.

דומה שאין מי שאינו מכיר את הפלטפורמה של חברת "צ'ריידי" ואמנות גיוס ההמונים, שגיסה בשנים האחרונות מאות מליוני שקלים למיזמים שונים. ואולם לראשונה נערך מיזם ענק, שלא נועד לבקשת תמיכה כלכלית ואינו דורש הוצאה של כסף, אלא קבלה רוחנית של סגולה מיוחדת, , במיזם שנועד לאחד יהודים מכל רחבי העולם להתחזקות רוחנית ובקיעת שערי שמים לכל הישועות.

כאמור המיזם קרם עור וגידים לאור קריאתו של הגאון הצדיק רבי יאשיהו פינטו, שפעל ופועל במשך ימי המגיפה בחיזוק עידוד ודריבון רבבות שומעי לקחו ותלמידיו, להמשיך ולפעול בעשיה הרוחנית ביחד עם השמירה על כללי הזהירות הנדרשים.

הרב פינטו, שהקים את האימפריה של "שובה ישראל" לפני כעשרים וחמש שנה, מרכז תחתיו כיום עשרות סניפים ברחבי העולם, כשמצבו הבריאותי הקשה של הרב, לא מונע ממנו את החיזוק והעידוד ליהודי העולם בשעה קשה זו, בה דבריו מפיחים רוח תקוה ועשיה רוחנית. כחלק מההתעוררות הרוחנית, התפרסמה סגולת לימוד "ספר דברים" שאותה נוהגים רבבות יהודים מידי שבת בשבתו.

הרב פינטו הצליח לקרב יהודים רבים דרך תקנה זו, כשעד היום הודפסו למעלה מארבע מאות אלף ספרי "דברים" מיוחדים ובהם הקדמה ובה שיעוריו המקוצרים של הרב עם עיקרי המקורות לאמירת ספר הדברים ומעלתה. כאשר רבים מספרים על ישועות רבות בזכות קיום הלימוד וסיפורי מופת עליהם יש עדויות מופלאות, בכל מה שאדם צריך.

המציאות של סגולה שהבטחה לישועה, כזו שאינה עולה כסף, ואינה כרוכה במאמץ או פעולה חריגה, אלא בלימוד תורת משה, סגולה ששורשיה בספרי הקדמונים, הפך אותה לפופולארית, כשרבים מוצאים דרכה האת החיבור הפנימי, לתורת ישראל, ולשפע ישועות מהקדוש ב"ה.

בפרויקט המיוחד של "גיוס המונים", נעשתה פניה לעשרות מדינות בשפות שונות, כאשר יהודים ברחבי העולם מתבקשים לתתכתף, ולקחת חלק במיזם, וממש כמו בקמפיינים של צ'רידי, נפתחו שלל "קבוצות" של "מתרימים" רק שהפעם ה"מתרימים" לא מבקשים השתתפות בהתחיבות כספית אלא בהתחיבות ללימוד חומש דברים.

המטרה היא כאמור להגיע לגיוס רבבות בשותפים, שכל מה שנדרש מהם הוא להצטרף ללומדי ספר דברים, ולזכות לחוות בעצמם את הקשר לתורת משה, ולקבלת הישועות מאת הקב"ה. חשוב לציין כי דווקא בעת הזו של סכנת המגיפה המשתוללת בחוצות עיר. רבים מוצאים נחמה וחיזוק רב בלימוד ספר הדברים כסגולה להשמר מן המזיקים.- המצטרפים הם מסביב לעולם מעשרות ארצות.

הסגולה שמקורותיה נמסרו בשיעוריו של האדמו"ר, מלמדת על כוחם של 955 פסוקי הספר, ומעלת הלימוד בהם מידי שבת, כאמור, המקורות הם קדומים, במשך השנים נשתכח ענין זה, אך כעת היא צברה תאוצה עולמית בעקבות דבריו החוזרים ונשנים של ראב”ד מרוקו הרב פינטו, שבדבריו חשף את מקרות הסגולה, והפיץ אותה, במיזם שזכה לברכת ועיוד כל גדולי ישראל, המכירים בערך סגולה נפלאה זו..

השארת תגובה