נופש בימי קורונה – החברה הכי אמינה לחופשה כשרה בחו"ל שינפלד תיירות

ענף התיירות העולמי ספג מהלומה קשה בעקבות משבר הקורונה. רוב חברות התעופה הבינלאומיות כבר נמצאות בהפסדים, ובמקביל חברות נופש מנסות להתמודד עם ביטולי החופשות מול עשרות אלפי לקוחות. חברת שינפלד תיירות הותיקה המתמחה בחופשות כשרות לחו"ל הפגינה יושר ואמינות כשבחרו להחזיר כסף לנוסעים בצורת החזר כספי, לא זיכוי חלקי או זיכוי לחופשות הבאות

שינפלד תיירות
שינפלד תיירות

עם שינפלד תיירות הכי בטוח בקורונה – זה אמינות!

עשרות אלפי נוסעים ישראלים סבלו מביטולי חופשות אצל כל חברות הנופש, בעקבות משבר הקורונה וסגירת השמיים לטיסות. חברות תיירות נתקלו בקשיים לוגיסטיים לעבוד מול חברות תעופה, ספקים ובתי מלון, מאחר ורוב העובדים שלהם הוצאו לחל"ת ולכן גם לא החזירו כספים ללקוחות. למרות המצב הקשה, חברת שינפלד תיירות הגדילה ראש ונקטה בצעד אחראי ומקצועי, הכניסו יד עמוק לכיס והם היחידים הראשונים להחזיר כסף ללקוחות. עובדי שינפלד התגייסו ועבדו בשיא המרץ מסביב לשעון לטפל במאות הלקוחות ולהשיב כסף, ועקב כך הלקוחות שהתרגשו מאד שלחו סרטונים ומכתבי תודה לשינפלד על האמינות והיושרה המקצועית שלהם.

עם שינפלד תיירות הכי בטוח בקורונה – זה שירות!

זה לא שהקורונה שינתה משהו כשזה מגיע לרמת המקצוענות של שינפלד תיירות. כבר יותר מ-30 שנה חברת שינפלד מעניקה ללקוחותיה שירות הוגן, ישר ומקצועי. גם במשבר הקורונה אנשי צוות שינפלד ממשיכים לענות לטלפונים, להשיב לשאלות, מעודדים ומרגיעים, והעיקר מחזירים כסף ללקוחות, בלי תירוצים. שינפלד מבטיחים שגם אם יגיע גל שני של קורונה, השקיפות מול הלקוח תשאר נכס צאן ברזל מבחינתם. עם שינפלד לקוחות מרגישים כמו בני משפחה, ותמיד ידאגו לבטחונם ולרווחתם, מרגע הזמנת חופשה בחו"ל ועד החזרה לארץ. ראו למשל מה קורה בזמן נופש כשר בחו"ל עם שינפלד – תמיד תמצאו את מנהלי החברה שנמצאים פיזית בשטח המלון עם האורחים ודואגים לכל פרט ופרט שהכל יהיה מושלם.

עם שינפלד תיירות הכי בטוח בקורונה – זה מקצוענות!

משבר הקורונה רק בא להראות כמה חשוב לחברת נופש להיות מקצועית ואמינה. תשאלו כל אחד איזו חברה נחשבת הכי מקצועית בענף החופשות הכשרות לחו"ל וכולם יגידו שינפלד!
שינפלד תמיד מקפידים לעבוד בכל חופשה כשרה רק מול חברות וספקים הכי מקצועיים. שינפלד משתפים פעולה עם רשתות בתי מלון הכי יוקרתיים ונחשבים ביניהם רשת הילטון ושרתון.
סיבה לכך שאלו בתי מלון בעלי מוניטין שמקפידים לעמוד בסטנדרטים גבוהים על פי התקנים של משרד הבריאות. זה ניקיון – החדרים והשטחים הציבוריים עוברים חיטוי בכל שעות היום. זה שקט נפשי – יש רופא צמוד בשטח המלון 24/7. זה בטחון – המטוסים עוברים חיטוי לפני כל טיסה, בהלוך ובחזור. רק שינפלד תיירות ממשיכים לתפקד באופן הגון וישר ונותנים ללקוחות גב חזק ותחושת ביטחון גם בקורונה.

עם שינפלד תיירות הכי בטוח בקורונה – זה איכות!

כולנו מקווים שבע"ה תגיע הקורונה לסופה בקרוב מאד, והשאלה כיצד תיראה חופשת פסח כשר בחו"ל בעתיד? זה מצב מורכב אתו מתמודדות חברות נופש רבות בימים אלו. מבחינת הטסים לחו"ל, חשוב להדגיש תמיד לטוס רק עם חברה אמינה, שיש לה אבא ואמא. עם שינפלד תיירות אתם יודעים שיש לכם על מי לסמוך, אם חס וחלילה חופשה מתבטלת ברגע אחרון. השמיים לחו"ל נפתחים בקרוב, ואנשי שינפלד כבר בודקים את היעדים האטרקטיביים ביותר לנופש כשר. כמו תמיד, אורחי שינפלד ימשיכו לטוס ליעדים הכי יפים בחו"ל, יתארחו במלונות כשרים יוקרתיים, יאכלו כיד המלך  ארוחות כשרות למהדרין בידי שפים זוכי פרסים, יהנו מטרקלין אירי חופשי, ייצאו לטייל עם מדריכי טיולים דוברי עברית למסלולים מרתקים, ויבלו בהופעות של גדולי הזמר היהודי (בתאריכים נבחרים), בפעילויות ובתכניות מגוונות לגדולים ולקטנים, ועוד.

השארת תגובה