הגשמה משיקה קרן השקעות נדל"ן חדשה בישראל- CoFundIL

חברת הגשמה השיקה קרן השקעות נדל"ן חדשה בישראל- CoFundIL, הקרן תתמקד במתן מימון למגוון פרויקטים של יזמות נדל"ן והתחדשות עירונית

משרד
משרד

חברת הגשמה, המובילה בעשור האחרון את מהפכת השקעות הנדל"ן בישראל, משיקה קרן חדשה, המציעה פורטפוליו השקעות נדל"ן בישראל. הקרן תיתן מימון למגוון פרויקטים של יזמות נדל"ן והתחדשות עירונית.

בחברה מסבירים כי התזמון להשקת הקרן אינו מקרי. "קרן קופאנד ישראל הוקמה כדי להוות אלטרנטיבת השקעה היודעת לייצר ערך ממשי למשקיע מתקופה ייחודית זו" אומר חנן שמש, יו"ר החברה, "המטרה היא לזהות הזדמנויות עסקיות ייחודיות בענף הנדל"ן, שיתכן ולא היו מתאפשרות אלמלא המשבר, ולמנף אותן לטובת המשקיע הישראלי".

קרן קופאנד ישראל תעניק מימון למגוון פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. אסטרטגיית ההשקעה מבוססת על פיזור סיכונים וסכום ההשקעה צפוי להיות מחולק בין פרויקטים שונים ויזמים שונים, על מנת לחזק את אלמנט הבטחון בהשקעה. הזמן הצפוי לפירעון כל אחת מההלוואות לפרויקטים בקרן, לא יעלה על 36 חודשים, וסכום ההשקעה המינימאלי עומד על 100,000 ₪.

הבחירה להקים קרן המתמקדת בפרויקטים בישראל אינה מקרית" מוסיף שמש "בתנאי חוסר הוודאות שהתקופה הנוכחית מכתיבה, יש ערך משמעותי לאפשרות של המשקיע להתחקות בפשטות אחר קצב התקדמות הפרויקט. גם העובדה שהשקל מוכיח עצמו כמטבע חזק לאורך זמן מוסיף לביטחון בהשקעה."

בעשור האחרון גייסה הגשמה הון ל- 11 קרנות קופאנד, אחת מהן באמצעות תשקיף ציבורי. קרן קופאנד ישראל נפתחה לגיוס ביוני 2020 והושלמה תוך 7 ימי עסקים בלבד. אחת ההשקעות בקרן כוללת מתן מימון לפרויקט של התחדשות עירונית ברחוב דיזינגוף, בתל אביב מול הים – אזור ביקוש גבוה מאד. מדובר בפרויקט בוטיק בסטנדרט גבוה של בניה, המצוי בשלבי ביצוע מתקדמים.

הקרן הנוכחית, קופאנד ישראל 2, היא הקרן השנייה בסדרה. "הגיוס המהיר לקרן קופאנד הראשונה חשף את הצימאון של המשקיע הישראלי להשקעה מדויקת ורלוונטית לתקופה" אומר שמש "אני שמח שיכולנו להיענות לדרישה ולהעלות תוך ימים ספורים קרן נוספת המושתתת על עקרונות דומים".

אודות הגשמה

הגשמה היא חברת השקעות פרטית המאפשרת למשקיעים פרטיים להשקיע בפרויקט נדל”ן יחד עם היזם. כך, נהנים המשקיעים מקבוצת השקעה משמעותית וחזקה, ומהאפשרות לקחת חלק בפרויקטים גדולים בתחום הנדל"ן, בארץ ובחו"ל. מאז הוקמה בשנת 2009, מנהלת ו/או ניהלה הגשמה כ-245 פרויקטים בישראל, ארה"ב, קנדה, לונדון, ברלין, הולנד ועוד, מהם 128 אקזיטים (פרויקטים שהושלמו). הגשמה מנהלת את מועדון המשקיעים המוביל בישראל,  הכולל למעלה מ- 32,000 חברים.

השארת תגובה