נהג בקלות ראש אך יפוצה במיליונים

י' מאזור המרכז הורשע בנהיגה בקלות ראש אך קיבל פיצוי בסך 2.7 מיליון ש"ח לאחר שעורך דינו עו"ד אלי מאור מבני ברק תבע את חברת הביטוח בגין תאונת הדרכים שהוא היה אשם בה ושבעקבותיה הורשע בבית הדין לתעבורה

עו"ד אלי מאור
עו"ד אלי מאור

במהלך נסיעה בכביש מהיר, י' מאזור המרכז, ככל הנראה נהג במהירות מופרזת, מה שגרם לו במהלך עיקול בכביש, לאבד את השליטה על רכבו, שהתהפך ונמצא ע"י עוברי אורח בצידי הדרך. לתאונת הדרכים עצמה, לא היו עדים או מעורבים נוספים והיא הוגדרה ע"י המשטרה כ"תאונת עצמית".

לאחר מספר חודשים הוגש בבית המשפט לתעבורה ע"י משטרת ישראל נגד י' כתב אישום, שבמסגרתו הוא נאשם בעבירה של נהיגה בקלות ראש, ונמצא אשם ונקנס.

לאחר שהורשע בתאונת הדרכים, פנה י' לעו"ד אלי מאור מבני ברק, המומחה בתביעות בגין תאונות דרכים ועבודה ורשלנות רפואית, שבהתאם לכתב התביעה שהגיש לבית המשפט המחוזי בת"א-יפו, צויין שי' הובהל לביה"ח הדסה בירושלים, שם אובחנו חבלות מרובות בכל חלקי גופו, ללא שברים, ולאחר בדיקות והשגחה בת 24 שעות בחדר המיון, הוא שוחרר לביתו.

כן צוין בכתב התביעה שלאחר התאונה נגרם לי' קושי בתפקוד בעבודתו והוא סובל ממגבלות רבות ומגוונות בלא פחות מחמישה תחומים רפואיים שונים, ועל כן ביקש עו"ד אלי מאור מבית המשפט למנות לי' חמישה מומחים רפואיים בתחומים שונים שיפסקו לי' נכות רפואית קבועה לכל חייו וכן להשית על עלות שכר טרחתם על חברת הביטוח.

לאחר שלבקשת בא כוחו, מונו לי' חמישה מומחים רפואיים שונים, שקבעו לו אחוזי נכות רפואית קבועה, כל אחד בתחומו, נוהל מו"מ לפשרה מהירה ע"י ב"כ התובע י' ובין ב"כ חברת הביטוח של רכבו, ביטוח ישיר, וסוכם על פיצוי של י' בסכום של לא פחות מ- 2,700,000 ש"ח עבור תאונת דרכים זו שארעה ככל הנראה באשמתו.

לאחרונה, הוגש הסדר הפשרה לבית המשפט המחוזי בת"א-יפו, וניתן לו תוקף של פסק דין ע"י כב' השופטת יעל אילני.

השארת תגובה