מוטי ויזל ומקהלת נשמה • נשמה יתירה

המילים המתארות את קדושת השבת השוכנת בקרבו של כל יהודי ואת השלווה הנסוכה על הנפש ביום המנוחה ומקבלות מימד מציאותי המעביר את אווירת הקדושה בשבת קודש.

לקראת שבת, בעת אשר כל יהודי מניח את ענייני החול בצד ומכין עצמו לקראת בואה בתוספת הידור לשולחן עונג השבת, יצאו מוטי ויזל וחברי מקהלת 'נשמה' למסע קניות ברשת אושר עד לקנות מהמשובחים שבמעדנים, ולהכריז "לכבוד שבת קודש".

ביום שישי בין הערביים ובפרט בימי מגיפה ל"ע מקבלות המילים וְאַפֵּק יַת עַמָּךְ מִגּוֹ גָּלוּתָא נופך ייחודי משלהן וכמו נמסכות כעשן בינות לאבני שריד בית מקדשנו עד לתפילת השבת הפורצת בשירה ברחובה של עיר ובסיומה סעודת השבת בפאר והדר כיאה לשבת המלכה.

אמן הרגש בעל המנגן ר' מוטי ויזל חובר שוב למקהלת היוקרה נשמה בניצוחו של המעבד והמנצח איציק פילמר ויחדיו מגישים קליפ שבת חסידי אותנטי בהפקה מרהיבה ומושקעת, בליווי מוסיקאלי מדויק הפורט על נימי הנפש בעיבודו של יענקי לנדאו.

לצד הכלים המפארים את שולחן השבת בקליפ מבית GKart collection ועיצוב השולחן הססגוני והפרחים בעיצובה של ח. באש, גם יינות משובחים מיקב שילה ומטעמי השבת המהבילים מעשה ידיו להתפאר של השף הנודע חיים בורנשטיין.

מחרוזת מלאה ב"ברע'ן חסידי" כובש, שתשאב אתכם לאווירת השבת הכוללת זמירות שבת ולחני קודש המושרים מזה דורות בחצרות שומרי אמונים, ויזניץ, לעלוב, בתפילות ובטישים • צפו והתרגשו:

עיבוד מוזיקלי: יענקי לנדאו.
עיבוד קולי: איציק פילמר.
הפקה וייצוג מקהלת נשמה: נטע לוין
צילום עריכה והפקה: ישראל ברגמן – היפר הפקות.

השארת תגובה