יהושע רובינשטיין בסינגל קליפ חדש: הטה

למרות כל המאמצים, COVID-19 מצאה דרכה לכל מקום בכדור הארץ. והנה,שוב, אנו מוצאים את עצמנו מתעמתים עם שבריריות חיינו ופעם נוספת מקבלים תזכורת קוסמית על המכנה המשותף לכולנו, האנושיות והקיום תחת אל אחד. גדלות רוחנית איננה מתרחשת רק בשגרת יום יחסית רגועה ושלווה; לעיתים קרובות, אנו גדלים בצלם השם כאשר נדרש מאיתנו לאהוב בדרכים יוצאות מן הכלל וללא ספק אנו ניצבים מול אתגר זה בימים אלה.

יהושע רובינשטיין, הכוכב הבינלאומי, יחד עם סנסציית הנוער, נועם בורנשטיין, מניעים ומפצירים בקהלים לבקש ולחפש נחמה וכוח מהקב"ה, בשירם המרגש "הטה", אשר מבקש מן השם חמלה למען עמו ולמען כל עולם.

בעזרת השילוב הייחודי של השפעתו העצומה של יהושע, יחד עם ההגשה המרגשת של נועם, הופך השיר "הטה", לבלדה רבת עוצמה הפורטת בצלילים החודרים אל תוך נשמתך. השיר מצליח להעביר נאמנה את הרגשות העמוקים הטמונים במילותיו אשר מקורן בספר דניאל ט' פסוק יח': "הַטֵּה אֱלֹהַי אָזְנְךָ וּשֲׁמָע, פְּקַח עֵינֶיךָ וּרְאֵה שֹׁמְמֹתֵינוּ וְהָעִיר אֲשֶׁר נִקְרָא שִׁמְךָ עָלֶיהָ, כִּי לֹא עַל צִדְקֹתֵינוּ אֲנַחְנוּ מַפִּילִים תַּחֲנוּנֵינוּ לְפָנֶיךָ כִּי עַל רַחֲמֶיךָ הָרַבִּים". למרות כתיבתו במאה החמישית, אין ספק שמילותיו מתאימות לימינו יותר מתמיד.

על מנת לחזק את המסר אף יותר, הופק השיר המרגש הזה לקליפ מעורר השראה ומלא משמעות המתאר את מה שכל כך רבים מאיתנו חווים ומרגישים כיום – את הקונטרסט של אומללות, פגיעות, שולחנות ריקים וישיבות ריקות מאדם אל מול הרגשות של אחדות משפחתית חזקה, תפילות מלאות משמעות ומעשי חסד מדהימים. סיפורי החמלה על אנשים שעוזרים זה לזה נגד כל הסיכויים, על זמרים המביאים את ההופעות שלהם אל הרחובות בעזרת במות נעות, על ילדים המבקרים את הסבים והסבתות דרך מסך זכוכית וכל אדם היוצא מגדרו על מנת לעזור ולהציל חיים, הם בדיוק הסיפורים הנוטעים בכולנו תקווה וכוח להתגמש ולפרוץ את שערי שמיים עם תחינותינו.

יהושע, עשה דרכו במעלה מצעדי השירים והופיע במופעים ופסטיבלים בכל העולם. בנוסף לכך, שיתף פעולה בפרויקטים רבים עם כוכבי-על יהודים וישראלים מובילים כמו גד אלבז, ניסן בלאק, אברהם פריד ורבים נוספים. נועם בורנשטיין, רק בן 11, היה חלק מסצנת המוזיקה במהלך שלוש השנים האחרונות. הוא העלה הופעות והופיע בקליפים לצד גד אלבז, ליפטן, ניסן, מאיר קיי ואחרים. נועם שמח לחבור אל יהושע רובינשטיין ולקחת חלק בקליפ המוזיקלי המרגש הזה, אשר מבוים ומופק על ידי צביקה בורנשטיין. "הטה" מבקש מהשם להביט כלפי מטה, להטות אוזנו ולהתבונן בכל מעשי החסד המדהימים אל מול הפחד ואי הודאות תוך שהוא מטמיע בנו את מסר האחדות והתקווה.

השיר הולחן על ידי : ארי שונפלד

שירה: יהושע בורנשטיין

הופק על ידי: Born Entertainment

בימוי על ידי: צביקה בורנשטיין

בימאי צילום: אבי שיינברג

השארת תגובה