נבחרת הרופאים החדשה בבני ברק

רופאים מומחים בעלי שם, בעלי וותק וניסיון רב שנים ברפואת ילדים צורפו אל המרכזים הרפואיים של מאוחדת

ביקור מנהלי מחוז מרכז מאוחדת אצל הרב קנייבסקי (4)
ביקור מנהלי מחוז מרכז מאוחדת אצל הרב קנייבסקי (4)

דווקא בימים אלו, לצד שגרת הקורונה החדשה, הנהלת מחוז מרכז במאוחדת עובדת במלוא העוצמה בחיזוק ועיבוי נבחרת הרופאים בעיר ובעיקר רופאי הילדים.

אל המרכזים הרפואיים הקיימים צורפו רופאים מומחים בעלי שם, בעלי וותק וניסיון רב שנים ברפואת ילדים, יילודים ופגים.

עם תחילת משבר הקורונה, התקבלה במחוז מרכז במאוחדת החלטה על המשך עיבוי השירותים  בכל המרפאות, בפרט על רפואת הילדים. "אמנם רוב חולי הקורונה הם מבוגרים וילדים שנדבקים אין להם סימפטומים", אומרים בהנהלה, "אבל היה ברור לנו שלילדים יש גם מחלות אחרות שגם בהן צריך לטפל ולהעניק את השירות הרפואי.

שורה ארוכה של רופאים ומומחים ברפואת ילדים עומדים לשירותכם במרפאות מאוחדת. ובהם בין היתר  ד"ר אסף צביון, המנהל הרפואי של מאוחדת בבני ברק, ד"ר יעקב (ז'קי) הרצליך מומחה לרפואת ילדים, פגים ויילודים, ד"ר אליאל טוביה, מומחה לרפואת ילדים במרכז רפואי מרום שיר בבני ברק וד"ר עמית אובנטל, מומחה לרפאות ילדים מביה"ח איכילוב העובד במרפאת מאוחדת בשיכון ויז'ניץ בבני ברק.

במרפאות מאוחדת בבני ברק קיימת נבחרת של רופאים ומומחים לרפואת ילדים הפועלים במסירות ובמקצועיות. לדוגמא – ד"ר צינין גורגי, מומחה לרפואת ילדים המעניק שירות ללקוחות מאוחדת במרפאת הקשתות, שרבים מתושבי העיר מספרים על מקצועיותו ועל הנגישות שלו למטופלים.

בין הרופאים החדשים שהצטרפו ד"ר עמית אובנטל, מומחה לרפואת ילדים וברפואת פגים ויילודים בבית החולים איכילוב. הוא מקבל קהל במרפאת מאוחדת בשיכון ויז'ניץ בבני ברק: "אני שמח להצטרף למאוחדת ולתת שירות במרפאת ויז'ניץ ובעיקר על כך שבעקבות העובדה שהציבור הפנים את הסכנה, התחלואה בבני ברק ירדה באופן משמעותי. אני שמח לראות שבבני ברק, בעיקר בשבועות האחרונים, הציבור הפנים את הסכנה. רואים פחות ופחות אנשים ברחובות. אנשים מסתובבים עם מסכות ושומרים על ההנחיות של משרד הבריאות".

הרב משה כהן, סגן מנהל מחוז מרכז במאוחדת: "הרופאים של מאוחדת בבני ברק נמצאים בחזית עולם הרפואה והם עושים עבודת קודש בכל מרפאות מאוחדת. כחלק מהעובדה שמאוחדת מעניקה רפואה מותאמת אישית, הצבנו במרפאות את המומחים הטובים ביותר, גם מבחינה מקצועית וגם מבחינת ההתאמה לציבור החרדי. החודשים האחרונים הציבו בפנינו אתגר חסר תקדים עם משבר רפואי עולמי שלא היה כדוגמתו. בזכות ההון האנושי של מאוחדת, אנחנו יכולים להיות גאים בתוצאות. לא בכדי רוב הציבור החרדי בחר להיות לקוח במאוחדת".

השארת תגובה