"הציבור החרדי ממושמע להנחיות"

מנכ"לית מאוחדת ברב שיח שקיימה עם עסקני הרפואה של "מאיר לעולם" אמרה: "הציבור החרדי ממושמע להנחיות בצורה יוצאת דופן"

מאוחדת
מאוחדת

מאוחדת פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם מובילי דעת הקהל ועסקני הרפואה בציבור החרדי, וכחלק מפעילות זו, השתתפה מנכ"לית מאוחדת גב' סיגל רגב-רוזנברג בפאנל מקצועי שנערך עם עשרות עסקני רפואה של ארגון 'מאיר לעולם'.

המפגש שנערך ברוח התקופה בצורה וירטואלית, היה ראשוני מסוגו והשתתפו בו חברי ארגון מאיר לעולם – אישי ציבור ועסקני רפואה ובמהלכו דנו עם מנכ"לית מאוחדת על הסוגיות הנוגעות לענייני רפואה וקהילה.

מלבד השבחים הרבים שזרמו כל העת מהמשתתפים למאוחדת, נשאלו כמובן שאלות רבות, בדגש על ימי הקורונה, והתקבלו תשובות מצד מנכ"לית מאוחדת.

גב' סיגל רגב-רוזנברג ציינה ואמרה: "אני רוצה להודות לכולם על כל מה שעשיתם בתקופה הזאת. למרות שהתקופה קשה, המגיפה סמלה משהו נורא יפה בעם שלנו – הנתינה".

עוד הוסיפה המנכ"לית והביעה התפעלות מהציות המיוחד של בני הציבור החרדי להנחיות. "כקופה המובילה בציבור החרדי אני יכולה להעיד כי הציבור קשוב להנחיות בצורה מאד הדוקה, והדבר בא לידי ביטוי לאורך כל ימות השנה, ובמיוחד עתה בימי הקורונה".

"הפעילות שלנו למען הציבור החרדי נמשכה ביתר שאת גם בימים הבלתי שגרתיים של הקורונה. יחד עם הרב משה ברים מנהל המגזר החרדי, ושאר אנשי קשרי הקהילה, פעלנו מכל הלב ואנו ערוכים לשלב של חזרה לשגרה", אמרה.

במהלך הפאנל שיבחה גב' רגב-רוזנברג שוב ושוב את עובדי מאוחדת כמו גם מנהלי קשרי הלקוחות "שנותנים מעצמם ללא הפסקה למען המבוטחים".

יצוין כי מאוחדת היא הקופה המובילה כיום גם בהעסקת עובדים חרדים. חלק נכבד מהשדרה הניהולית נמנים אף הם על בני המגזר החרדי ובהם מנהלי מרפאות, מנהלי שירות, מנהלי שיווק ובכירים עוד יותר.

"כדי להבין את הציבור החרדי ולהעניק עבורו את המיטב, יש לנו את מספר העובדים החרדים הגדול מבין כל קופות החולים" אומר מנהל המגזר החרדי במאוחדת הרב משה ברים "כי אנו מבינים שאדם חרדי מבין טוב מכולם את הצרכים של המגזר בו הוא חי. בין היתר יש לנו עובדים חרדים בעמדות בכירות ביותר בהנהלה המרכזית כמו גם מנהלי מרפאות, מזכירות רפואיות, מתאמי קשרי קהילה וכמעט בכל תחום. גם זה אחד מסודות ההצלחה וההובלה של מאוחדת, וזה גם אחד הדברים שסייעו לנו בהצלחה בהתמודדות עם הנגיף".

השארת תגובה