עכשיו: חודשיים של חפירות

סיום עבודות הדיפון במתחם מטרופוליס הרצליה
סיום עבודות הדיפון במתחם מטרופוליס הרצליה

חברת מטרופוליס מעדכנת על התקדמות בהקמת פרויקט הפינוי בינוי מתחם "מטרופוליס הרצליה": החברה השלימה את עבודות הדיפון בפרויקט וכעת היא נמצאת בשלב החפירות שיימשך כחודשיים. מטרופוליס מעריכה כי השלמת יציקת היסודות תסתיים במהלך חודש מאי.

מתחם "מטרופוליס הרצליה" הוא פרויקט הפינוי בינוי הראשון בהרצליה במתחם חדש הנמצא בין הרחובות מנדלבלט לאבן עזרא. במסגרת הפרויקט הריסה של 5 בניינים ישנים משנות ה-60 בני 4 קומות כל אחד, שבהם התגוררו 84 משפחות – ובנייתם של 4 בניינים חדשים במקומם בני 11-14 קומות ובסך הכל 278 דירות, בתמהיל מגוון של דירות 3, 4 ו-5 חדרים, גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. מטרופוליס כבר הרסה את כל הבניינים הישנים והיא בונה את כל ארבעת הבניינים החדשים בפרויקט במקביל.

לדברי רו"ח אודי בלום, מנכ"ל חברת מטרופוליס, "הפרויקט מתקדם לפי לוח הזמנים המתוכנן. לאחר סיום הריסת הבניינים הישנים בדצמבר, השלמנו כעת את עבודות הדיפון. מדובר בפרויקט במיקום ושכונה אטרקטיביים, ואנחנו רואים זאת בביקושים הגבוהים לדירות בפרויקט".

הפרויקט נבנה בשכונת הרצליה הירוקה המערבית, הנמצאת בסמיכות לפארק הרצליה, קניון שבעת הכוכבים, מבני תרבות וספורט ומוסדות חינוך. השכונה נהנית מנגישות גבוהה בזכות הקרבה למחלף שבעת הכוכבים ונתיבי איילון, ומרחק דקות נסיעה ספורות לתחנת הרכבת הרצליה.

השארת תגובה