עוד נטישה: מנהל אגף שפ"ע – התפטר

פחות משנה לאחר שמונה לתפקיד, מנהל אגף שפ"ע יוסי נגולה הודיע על התפטרותו מהתפקיד • ממונה שפ"ע שלמה ברילנט: "יוסי הוא מנהל אגף מצטיין, איש מקצוע במלוא מובן המילה שהניע תהליכים וניהל ביד רמה את האגף החשוב בעירייה ועשה עבודה מרשימה"

עיריית בית שמש
עיריית בית שמש

מצעד ההתפטרויות בעיריית בית שמש לא פוסק: אחרי שמנכ"לית העירייה הודיעה על פרישתה, אמש הודיע מנהל אגף שפ"ע, יוסי נגולה, כי הוא מסיים את תפקידו.

מנהל האגף שזה עתה הודיע על פרישתו נכנס לעירייה לפני כשנה והגיע מתפקיד מקביל בעיריית רעננה, בה עבד כארבע שנים, כאשר קודם לכן שימש בתפקידי ניהול ופיקוד במשטרה הצבאית בדרגת רס”ן. בנוסף, לפני כשנתיים התמודד על ראשות מועצת אלפי מנשה.

בעיריית בית שמש הגיבו להודעתו ומסרו: "ראש מנהל תפעול, יוסי נגולה הודיע כי ברצונו לסיים את תפקידו ממניעים אישיים ומשפחתיים ולהתקדם בתפקידים ניהוליים במקומות אחרים. מדובר במנהל מצוין, מקצוען, שעשה עבודה מדהימה בניהול הניקיון ותחזוקת העיר והביא לשינוי בניהול העובדים במינהל ולגיבושם. אנו מאחלים לו הצלחה בהמשך".

ממונה אגף שפ"ע חבר מועצת העיר שלמה ברילנט הגיב ואמר: "הצטערתי לשמוע מיוסי נגולה על רצונו לסיים את תפקידו בעיריית בית שמש. יוסי הוא מנהל אגף מצטיין, איש מקצוע במלוא מובן המילה שהניע תהליכים וניהל ביד רמה את האגף החשוב בעירייה ועשה עבודה מרשימה. אני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו. צוות האגף ימשיך לשמור על עיר נקייה ומסבירת פנים".

בהודעה זו, נגולה מצטרף למנכ"לית העירייה מירה מינס שהתפטרה. נזכיר, כי מלבדם התפטרו אף דוברת העירייה דפנה כהן נוריאל שהודיעה לפני כחודשיים וחצי על התפטרות חצי שנה בלבד אחרי שמונתה לתפקיד, וכן למהנדס העיר הקודם, משה לורברבום, שכיהן אף הוא תקופה קצרה בתפקידו, ועוד.

השארת תגובה