פרויקט חדש: עטיפה צבעונית לגני הילדים

ראשון לציון יוצאת למהלך שייפרס על פני 3 שנים: סביבת גני הילדים תקבל עיטוף צבעוני, שיעביר מסרים חיוביים # המחקר מוכיח: צבעים משפיעים על מצב הרוח

צבע
צבע

חדש בראשון לציון: הצבע האחיד של עיטוף גני הילדים יוחלף ובמקומו תותקן על גדרות גני הילדים עיטוף צבעוני במיוחד שמציג ילדים, דשא, שמיים, פרחים, ומסרים חיוביים. מדובר במהלך שמוביל מינהל שפ"ע בעיריית ראשון לציון שימשך שלוש שנים במהלכן כל גני העירייה יזכו למראה צבעוני ומשמח.

בחירת העיטוף נעשתה בשיתוף הציבור. העירייה הציגה מספר דוגמאות בדף הפייסבוק העירוני והדוגמא האהובה ביותר על ידי הגולשים נבחרה. מחקר שנערך באוניברסיטת טקסס מצא שלצבעים יש השפעה על מצב הרוח והתפוקה. למשל ירוק מקושר לטבע ולכן הוא דווקא מרגיע. לכחול יש אפקט מרגיע ואף הוא מקושר עם טבע (שמים כחולים) כחול גם מיצג יציבות, צהוב מייצר אווירה שמחה, חיובית וחברותית ועוד.

סגן ראש העירייה, אבי חיים, המחזיק את תיק שפ"ע וקידם את הפרויקט, אמר: "אני נרגש להציג פרויקט חדש ומיוחד, שייתן ליקרים לנו מכל להגיע בכל בוקר לגן כשהם מלאים באושר, תחושה נעימה ושמחה. כחלק ממדיניות ראש העירייה, רז קינסטליך לשיתוף ציבור, אתם ההורים קבעתם איך תראה הכניסה לגן הילדים של ילדיכם".

תגובה אחת
  1. בקרוב אצלנו בבית שמש!!!!!
    גב' בלוך – בשמחות אצלך!!!!!

השארת תגובה