בית שמש הפגינה: רוצים תחבורה

מצוקה קשה בתחבורה הציבורית: מאות תושבי העיר בית שמש הפגינו נגד משרד התחבורה

הפגנה בבית שמש
הפגנה בבית שמש

מאות תושבי העיר בית שמש הפגינו השבוע בעיר נגד משרד התחבורה, בעקבות מצוקת התחבורה הציבורית ממנה סובלים התושבים במשך שנים רבות.

המצוקה הקשה של התושבים מתבטאת בשטח, במחסור חמור בקווי השירות העירוניים והבינעירוניים שגורמת לצפיפות מסוכנת באוטובוסים, לוחות זמנים קצרים, שכונות שלמות שאוכלסו וסובלות מנתק מוחלט מתחבורה ציבורית עירונית ובינעירונית.

בהפגנה השתתפו גברים, נשים, ילדים ותינוקות שהגיעו לזעוק על אוזלת היד של מדינת ישראל ומשרד התחבורה בטיפול במצוקת התחבורה ודורשים פתרון מיידי.

ראש העיר עליזה בלוך אמרה: "ליבי עם השכונות שעדיין לא מקבלות מספיק מענה תחבורתי" והוסיפה "בהזדמנות זו אני קוראת שוב למשרד התחבורה להאיץ את התהליכים כדי לפתור את המצוקה בשכונות המנותקות כמו גם יתר תושבי השכונות שסובלים ממחסור חמור בקווי שירות ולדייק בצרכים של התושבים.

עוד הוסיפה "בחודשים האחרונים אני מובילה מאבק בלתי מתפשר מול משרד התחבורה וכל הגורמים הרלוונטיים ואמשיך לזעוק את זעקתם הצודקת של תושבי בית שמש עד שיימצא פתרון למצוקה הקשה".

מוועד הפעולה ומטה המאבק במצוקת התחבורה הציבורית בעיר בית שמש נמסר: תושבי העיר מאסו בהבטחות ודיבורים ואנו דורשים ממשרד התחבורה פתרון מיידי למצב הנורא. במידה ומשרד התחבורה ימשיך לזלזל בתושבים ולא יעניק לנו תחבורה ציבורית הוגנת כמו שמגיע לנו, נחמיר את מהלכינו ונצא למחאה גדולה וחסימת כביש 38 המוביל לעיר. עוד הוסיפו: "אנו מברכים את החלטת העירייה להקמת וועדה מיוחדת שתעסוק בתכנון מערך התחבורה העתידי של העיר בשיתוף הציבור".

תגובה אחת
 1. שלום, אני גרה בנהריה , נאבקת אותו מאבק:
  מ. התחבורה – המדינה מתעלמת מציבור גדול שהם צרכני תחב"צ,
  מתמרצת רכישה ונסיעה ברכב פרטי,
  זו הסיבה שהמדינה הפכה לפקק.
  תושבי בית שמש וראשת העיר – תומכת ומחזיקה לכם אצבעות,
  שתץצליחו=שנצליח לקדם תחבצ

השארת תגובה