ליברמן: נתניהו חותר לעסקת טיעון

"נתניהו הקמפיינר הכי טוב בעולם. איש חכם ומודע למצבו. מבחינתו ריצה בבחירות ב-2 במרץ זו לא ריצה לראשות הממשלה, אלא ניסיון לחזק את מעמדו במו"מ מול הפרקליטות"

השר ליברמן בביקור בארה"ב
השר ליברמן בביקור בארה"ב

יו"ר ישראל בתינו ח"כ אביגדור ליברמן ממשיך לתקוף את ראש הממשלה, ומעריך כי זה חותר כעת לנצח בבחירות על מנת להגיע לעסקת טיעון מעמדה טובה ונוחה יותר עבורו.

בהודעה שפרסם ליברמן נכתב, כי "נתניהו הקמפיינר הכי טוב בעולם. איש חכם ומודע למצבו. מבחינתו ריצה בבחירות ב-2 במרץ זו לא ריצה לראשות הממשלה, אלא ניסיון לחזק את מעמדו במו"מ מול הפרקליטות. נתניהו יסגור עסקת טיעון בין ה- 2 ל-17 במרץ כי הוא יודע היטב שעד ה- 17 במרץ הפרקליטות רשאית לשנות סעיפים בכתב האישום מבלי להזדקק לאישור בית המשפט".

לדברי ליברמן, "ב-17 במרץ נקבע המועד להקראת כתב האישום. מהרגע הזה כל העניין המשפטי עובר מהפרקליטות לאחריותו של בית המשפט, ולכן נתניהו לא יקח סיכון. כפי שהוא עשה סיבוב על תושבי שדרות והדרום והבטיח למוטט את שלטון החמאס; כפי שהוא שעשה סיבוב על תושבי בקעת הירדן והבטיח לספח את הבקעה; כפי שהוא עשה סיבוב על תושבי יו"ש והבטיח להחיל ריבונות, היום הוא עושה סיבוב על בוחרי הליכוד ועל שותפיו לבלוק החרדי-משיחי".

"כל מה שהוא רוצה כרגע זה להגיע לעסקת טיעון לפני הקראת כתב האישום. כל השאר לא מעניין אותו. כמה שהוא יהיה חזק יותר בבחירות, במיוחד אם הליכוד תהיה המפלגה הגדולה ביותר, לדעתו, זה יעזור לו לסיים את ענייניו המשפטיים בנזק מינימלי".

תגובה אחת
  1. ביודעו שכל הדרכים שבחר נחסמו לו הוא יעשה את דרכו לעיסקת טיעון
    כשהוא מרופד ב16 מליון שקל ואפשרות למעון מרווח במנהטן

השארת תגובה