בני ברק: נחנכה נקודת השיטור

חנוכת נקודת משטרה בבני ברק
חנוכת נקודת משטרה בבני ברק

הבוקר, התקיים טקס חניכת המבנה המחודש של שיטור עירוני בני ברק הממוקם ברחוב ירושלים 25, זאת לאחר מספר חודשים בהם נערכו עבודות שיפוצים ושדרוגים על מנת לחדש את פנים וחזית הנקודה הן למען ציבור התושבים והן למען השוטרים והפקחים המשרתים בה.

נקודת השיטור העירוני בבני ברק מונה 15 שוטרים ו-16 פקחים, נותנת מענה בכל התחומים לתושבי העיר בני ברק בדגש על איכות חיים ומניעת בריונות. השיטור העירוני מותאם לצוויון העיר, כעיר חרדית תוך הבנת המסורת והצורך הקהילתי מצד אחד ושמירת החוק בדגש על שמירה שלום הציבור. בשיטור העירוני פועלים שוטרים ופקחים מדתות מגוונות זאת על מנת לתת שירות יעיל ביותר לכל הציבור בעיר בכל ימות השנה.

הטקס התקיים במעמד מפקד מחוז ת"א, ניצב דוד ביתן, סגל פיקוד מחוז ת"א, מפקד מרחב דן, נצ"מ שלום מומי בוריה, סגל פיקוד מרחב דן, קצינים ושוטרים של תחנת בני ברק, מנכ"ל העירייה, עוזר ראש העיר ומשתתפים נוספים מהרשות המקומית .

ממ"ז ת"א, ניצב דוד ביתן ציין:-"היכולת שלנו לעשות כח משולב, כח שיודע לתת מענה בימי חול, כח שיודע לתת מענה בסופי שבוע, חגים ושבתות, ע"פ ההלכה ורוח ההלכה, שמתאים לקהילה ומתאים למשטרה ולא מוותר על האינטרסים הקהילתיים והמשטרתיים, זה לב ליבו של הרצון המשטרתי לתת שרות" ובהמשך הוסיף: "כל זכות קיומה של משטרה בחברה דמוקרטית היא בשניים: אחד לשרת והשני להגן. אנחנו פה להגן על האנשים לעיתים מפני עצמם ומפני הסובבים אותם ולשרת לא פחות מכך."

מפקד מרחב דן, נצ"מ שלום מומי בוריה ציין-
"הלב הפועם של השיטור העירוני בתוך בני ברק, זה משהו שמחייב עבודה יום יומית. לא בשביל המשטרה ולא בשביל העירייה אלא בשביל 200 אלף אזרחים שצריכים אותנו בכל יום, בכל רגע ובכל מקום והדבר הזה נועד בשבילם"

השארת תגובה