'מכבי' מובילים צמיחה בבני ברק

על פי דו"ח הביטוח הלאומי, מכבי הינה קופת החולים היחידה שצמחה בעקביות בחמש השנים האחרונות, ומובילה בשיעור המצטרפים הגבוה ביותר בבני ברק

מנהל מרחב בני ברק ב'מכבי', ברוך שטרן
מנהל מרחב בני ברק ב'מכבי', ברוך שטרן

מכבי מסכמת שנה חמישית של נתוני צמיחה מרשימים. ע"פ דו"ח הביטוח הלאומי, מכבי הינה קופת החולים היחידה שצמחה בעקביות בחמש השנים האחרונות, ומובילה בשיעור המצטרפים הגבוה ביותר. בשנת 2019 לבדה הצטרפו למכבי 31,713 חברים חדשים (נטו), ובכל חמש השנים האחרונות הצטרפו 112,897. עוד עולה מהדו"ח כי שיעור הנטישה של הקופה הוא הנמוך ביותר – מה שמעיד על שביעות הרצון הרבה של המצטרפים.

הובלתה של מכבי ניכרת בכל רחבי הארץ ומתפרשת על פני כל המחוזות. בבני ברק זינקה מכבי באופן ניכר עם הצטרפותם של 802 חברים חדשים (נטו) בשנת 2019, והיא עם מספר המצטרפים הגבוה ביותר בעיר . מנתוני הדו"ח עולה כי גיוס נטו אינו המדד היחיד להצלחה: מכבי מוכיחה שוב ושוב כי מעבר לכמות – חשובה אף האיכות. ועל כן שביעות הרצון של החברים הוא הנתון החשוב והמשמעותי ביותר בסקירת הנתונים. שיעור הנוטשים בקרב חברי מכבי הינו הנמוך ביותר- מה שמוכיח מעל לכל ספק כי חברי מכבי הינם המרוצים ביותר ושיעור הנאמנות שלהם הינו הגבוה ביותר.

יצוין, כי חברי מכבי תושבי בני ברק נהנים משירותי הרפואה המצוינים של מכבי שירותי בריאות עם פריסת שירותים רחבה בכלל המרכזים הרפואיים ובפרט המרכז הרפואי רבי עקיבא, שבו ניתנים גם שירותי מוקד ערב ואשפוז יום , ומרכז לבריאות האישה הפועל כל יום בין השעות 8:00-23:00, באווירה מותאמת ובמקצועיות.

גם בשנה האחרונה, המשיכה מכבי בתנופת עשייה חסרת תקדים בעיר, עם גיוס של רופאים מומחים ומטפלים בכל התחומים וחתימת הסכמים ושת"פ רבים לרווחת החברים. נוסף לכך, דאגה מכבי להנגיש ברחבי העיר את מכלול שירותי הקבוצה המקצועיים והמשתלמים. בין שירותיה ניתן למנות את רשת בתי המרקחת 'מכבי פארם', רשת מרפאות השיניים 'מכבידנט' והסכמים של רשת האופטיקה 'מכבי ממבט ראשון'.

מנהל מרחב בני ברק, הרב ברוך שטרן: בימים אלו אנו משלימים את חידוש המרכז הרפואי בקרית הרצוג ומתאימים אותו לרמת השירות והסטנדרטיים הגבוהים של מכבי שירותי בריאות וזאת לרווחתם של חברי מכבי תושבי שכונת קריית הרצוג בעיר וזאת כחלק מפיתוח השירותים שלנו בבני ברק, שגם בשנה הנוכחית בעז"ה נמשיך ביתר שאת.

ראש מחוז המרכז, הגב' דבורה חסיד: "המצוינות, המקצועיות, החדשנות והסטנדרטים הייחודיים שאנו מציבים, יחד עם העובדה שהחברים שלנו נמצאים תמיד בראש סדר העדיפויות, הם מנוע הצמיחה שלנו. מכבי כארגון בריאות מוביל, מקבל את אמון הציבור שנה אחר שנה ברציפות וזהו הישג חסר תקדים, שמעניק לנו רוח גבית להמשך עשייה פורייה. בני ברק הינה עיר צומחת ובאחריותנו להמשיך להתפתח ולצמוח יחד איתה. גם בעתיד נמשיך לשלב טכנולוגיות רפואיות מתקדמות ושירותים חדשים במטרה להעניק לחברינו את השירות הטוב ביותר".

השארת תגובה