כל השבוע וגם בשבת תיהנו מהמנות של קארולינה

קר בחוץ, גשום וסוער, חממו לכם את יום שישי מבלי לצאת מהבית והזמינו את סעודות השבת שיגיעו אליכם בארגז ארוז ומוכן רק לשים על הפלטה ולחמם

במסעדת קארולינה ברמת החייל, מחכים לכם עם תפריט צהריים עסקי, וארוחות ערב מיוחדות, עם אוכל הודי מקורי לצד בר משקאות וקוקטיילים כמעט היחיד בעולם המהדרין. בנוסף, וייחודי רק למסעדת קרולינה, סעודות שבת מוכנות בהזמנה מראש במחיר מפתיע.

המסעדה שנפתחה לפני מספר חודשים היא מסעדה עם בשורה. התפריט עשיר, מאוכל הודי מסורי ועד מנות סלטים:

מטבלים ודפי אורז, לצד שילובים של מנגו ופירות, ועקיצה של חריפות. תבשיל עדשים , תפוחי אדמה ורוטב מסאלה על מצע אורז צהוב; תבשיל אדמדמם ותפוח אדמה המבושלים בתבלינים הודים ומוגשים עם בצל קצוץ; טאלי ירקות; אורז בסמאטי וצ'פאטי; צ'יקן טיקה ועוד וכמובן צ'אטני בצד.

המנות ההודיות מפתיעות ומעניינות שמשחקות על הקו שבין פשטות לטריות, עם הרבה חומרי גלם טריים, ירוקים וירקות ופירות טריים ועונתיים שמשתלבים במנות כמו סלט טופו על מצע חסה ואפונה, לצד רוטב מפתיע. וכן, אננסים טריים מלווים את הפינוקולדה מבר המשקאות.

בעלת המקום קרולינה, שעל שמה נפתחה המסעדה קארי לינה כשמשחק מילים של הקארי טמון בשמה. "כולם מצפים לראות הודית אבל אני דווקא מפינלנד וגדלתי וגידלתי את חמשת בנותיי באנגליה", היא מספרת ומצביעה על הבנות שהן יד ימינה במסעדה.

היא חזרה בתשובה, ותמיד אהבה את האוכל ההודי, היא שמה מודעה בעיתון, עד שמצאה שף הודי, שבא אליהם הביתה ולימד אותה במשך תקופה את רזי המטבח ההודי. כולל מתכונים שהם לא כשרים, הם מצאו ביחד פתרונות של תחליפים שנתנו מענה לכל מתכון.

היא התחילה במכירת ערכת שבת לשמונה סועדים מה שהתפתח בהמשך למסעדה קטנה בבני ברק והיום היא משיקה את חלום חייה, מסעדה הודית כשרה למהדרין, כולל משגיח צמוד והיא רק מחכה לקהל שוחרי הכשרות שיבואו וייהנו מחוויה קולינרית.

המסעדה גדולה ומרווחת כך שאפשר בהחלט לערוך שם אירועים, והמחירים כל כך מפתיעים ומתאימים לכל כיס.

אז לכל מי שקר ועייף בימי שישי הוא מוזמן להגיע ולרכוש ערכות לשבת שאפשר להזמין לבוא לקחת ולשים על הפלטה.

מסעדת קארילינה רחוב הברזל 32 תל אביב 03-6722709

 

השארת תגובה