הוקרה להנהלת כללית במעמד סיום הש"ס המרכזי

במרכז המעמד הכביר של סיום הש"ס בנוכחות רבבות אלפי ישראל: תעודת הוקרה מרשימה הוענקה לפרופ' אהוד דודסון, מנכ"ל כללית, עם תבליט יוקרתי של מפת כללית ברחבי הארץ

פרופ' דודסון מקבל תעודה
פרופ' דודסון מקבל תעודה

רבבות חגגו בשמחת התורה במעמד סיום הש"ס המרכזי של המחזור הי"ג במסגרת הדף היומי בהיכל ארנה בירושלים. בפתח המעמד הובעה הערכה והוקרה לתומכי התורה, ראשי ומנהלי החברות והגופים המובילים במשק, שהטביעו חותם בעשייה והשתתפו במעמד הכביר.

במרכז טקס ההוקרה, הוענק אות הוקרה ותעודת הערכה ייחודית למנכ"ל שירותי בריאות כללית, פרופ' אהוד דודסון, בו הובעה ההערכה הגדולה על עשייתו של ארגון הבריאות הגדול במדינה. התעודה הייחודית הוענקה לצד אות ההוקרה שניתן לכל ראשי ומנהלי החברות, כאשר התעודה משקפת את מפת הפריסה הארצית של כללית ברחבי ארץ ישראל, מדן ועד אילת, עם למעלה מ-1,500 מרפאות בקהילה ו-14 בתי חולים, המעניקים שירותי בריאות ורפואה למיליוני לקוחות כללית ומעבר להם, בכל נקודת ישוב בארץ, במקצועיות ובאיכות הרפואית הידועה של כללית.

מארגני המעמד הדגישו את הערכת הטובה העצומה שהם חשים לראשי כללית וכפי שהשתקפה בדבריו של המנחה, הרב אלימלך טירנואר, שהכריז בעת הענקת התעודה לפרופ' דודסון, מנכ"ל כללית: "לכבוד הוא לנו להזמין אל הבמה את מנכ"ל ארגון הבריאות הנכבד המעניק את שרותיו ליותר ממחצית האוכלוסייה בישראל, בארבעה עשר בתי החולים ואין ספור מרפאות המונים עשרות אלפי צוותות רפואיים. כל העשייה המבורכת הזו למען בריאות הציבור, מונחת על כתפיו של המנכ"ל הנכבד, אשר במסירות הירואית מנהיג את אימפריית הבריאות ומצעיד אותה צעדים בלתי נגמרים קדימה".

השארת תגובה