גם באופקים חגגו את סיום השס

סיום השס באופקים
סיום השס באופקים

סביב שולחנות ערוכים וסעודה עשירה התכנס קהל רב לסעודת מלווה מלכה וסיום השס באופקים. על הבמה ישבו כ-25 מגידי שיעורים ראשי כוללים – ובראשם הראשל"צ הרב יצחק יוסף, המרא דאתרא הרב עמרם אוחיון רבני הקהילה הרב יוסף אביטל והרב יעקב ישראל פינקוס, רבה של באר שבע הרב יהודה דרעי, בנש"ק הרב פנחס אבוחצירא, ראש ישיבת 'בנין אב' הרב משה שמול, הרב ניסים מלכה רב ביהכנ"ס 'קויתי', הרב יהודה אבועזיז ראש הכולל בפטיש.

בזה אחר זה עלו גדולי התורה לשאת דברים והעלו על נס את חשיבות קביעת עיתים לתורה באמצעות הדף היומי – ואת חשיבות לימוד ההלכה, לצד לימוד הגמרא.

בשיא האירוע הגיע הראשל"צ הרב יצחק יוסף לקול תרועת ההמונים שרקדו ופיזזו לכבודה התורה ולאחר מכן נערך טקס הסיום הש"ס ההמוני ע"י רב הקהילה הרב יוסף אביטל.

במהלך הכנס הוקרן ע"ג מסכי ענק תמונות נדירות של מרן הרב עובדיה זצ"ל מכנסי סיום הש"ס של שנים קודמות עם סרטון שהופק במיוחד עבור ערב זה הממחיש את מעלת לימוד הדף היומי.

בערב חולק לכל המשתתפים ערכה מיוחדת שעוצבה במיוחד עבור האירוע ובה גמ' מסכת ברכות ובנוסף חוברת מיוחדת בה מופיעים כל המידע על שיעורי תורה בעיר אופקים.

הרב שלמה עזרן הודה ליו"ר המועצ"ד הרב בנימין מלכה ולעיריית אופקים ומי שעומד בראשה איציק דנינו למנהל המתנס שי אלקלעי לאגף שפ"ע בניהולו של מוטי ברבי.

בחלק האומנותי יהודה מלכה ותזמורתו של אלמוג חליבה, יחד עם ילד הפלא אביב מלול.

הרב שלמה עזרן אמר כי היה כנס מיוחד במינו והרבה זמן אופקים לא ראתה כזה מעמד של קידוש ה' גדול עם כל המגידי שיעורים שנטלו חלק במעמד.

השארת תגובה