"השוטרים התחפשו לערבים ונכנסו להתנחלות"

שוטרים שנכנסו להתנחלות 'בת עין' כשהם מחופשים לערבים ושהו בסמוך לגן ילדים, עוררו את חשדם של נערים שעברו במקום והחלו לתשאל אותם מה שהתפתח במהרה לתגרה, ונעצרו

בת עין
בת עין

שני שוטרים המחופשים לטכנאים ערבים הגיעו ליישוב בת עין בגוש עציון, כשהם מפטרלים באיזור גני הילדים במרכז היישוב, כאשר הם מחכים לתגובות מצד התושבים ביישוב.

נוכחות ה'טכנאים' עוררה את חשדם של שני נערים שעברו במקום, השניים נגשו אליהם וניסו להבין לפשר מעשיהם. הערבים המתחזים לא ענו תשובות ברורות והגבירו את חששם של הנערים, בשלב מסוים החלו דחיפות בין אחד מהנערים ל'טכנאיים', הנער הנוסף שראה כי תוקפים את חברו נחלץ להגן עליו באמצעות גז פלפל.

השוטרים המחופשים זינקו על הנערים יחד עם שוטרים נוספים שהסתתרו בקרבת מקום. זוג הנערים, שניהם קטינים, נעצרו ונלקחו לחקירה במשטרת מחוז ש"י.

יש לציין, כי בת עין הינו מבין היישובים היחידים ביו"ש אשר תושביו דוגלים בעבודה עברית וערבים אינם מורשים להיכנס למקום. כמו כן לאורך 30 שנות היישוב הרשויות השונות מכבדות את רצון התושבים ולמקום נשלחים אנשי מקצוע ותחזוקה יהודים בלבד.

תושבים בבת עין מציינים כי אך בדרך נס לא חלף במקום תושב חמוש כי אם זה היה מבחין בנערים מותקפים על ידי אדם הנחזה לערבי הרי שהאירוע יכול היה להסתיים אחרת.

עו"ד משה פולסקי המייצג את הנערים מטעם ארגון חוננו האשים, "לצערנו, שוב משטרת ישראל מחוללת פרובוקציה. שוטרים מחופשים לטכנאים ערבים נכנסו ליישוב בת עין וכידוע לכולם מדובר בתקופה ביטחונית לחוצה כאשר במקום ישנם גני ילדים וילדים המסתובבים ללא אבטחה. הנוכחות החריגה של מי שנראה כטכנאי, אך לדברי מרשיי נראה היה כי אין להם שום מושג בעבודתם, עוררה חשד אצל נערים במקום כי מדובר באירוע ביטחוני, הם ביקשו לברר, הם נגשו להבין במה מדובר והללו לא ענו שום תשובות ברורות והחשד רק גבר. משם העניין התפתח לדחיפות הדדיות כאשר נער נוסף שראה את חברו מותקף ביקש לסייע לו ולהדוף את התוקף".

לדבריו, "לא ברור למה משטרת ישראל מחוללת פרובוקציות ויוצרת אירועים שלולא הכיפה האדומה המשטרתית כלל לא היו באים לעולם. בפרט כאשר מדובר בתקופה ביטחונית לחוצה כאשר כל רגע יש חשש להסתננות של מחבל ליישוב. אבל משאבי משטרת ישראל במקום להתמקד במיגור הפשיעה מתמקדים ביצירת פרובוקציות".

3 תגובות
 1. משטרעע לא פלא ששונאים אתכם כולם
  אתם צבועים פחדנים גיבורים על חלשים
  מושחטים כמו כל התקשורת הישראלית וכל מערכת המשפט ביחד
  ואני מצדיק כל אחד שמתעב ופועל נגדכם במכוון
  אתם המיץ של השקית זבל אחרי ארוחת חג של 10 משפחות יחד

 2. לירות בשוטרים חד וחלק

 3. תתביישו לכם משטרת ישראל במה אתם מתעסקים ומה אתם מחפשים כאילו חסר עבודה אמיתית לעשות זה מה שמפריע לכם שיהודים לא רוצים שיכנסו ערבים ליישוב שלהם אולי תכנסו לרמאלה או כפר אחר של ערבים ותתחפשו לטכנאים יהודים לא נראה לי שתספיקו לעצור שם מישהוא נשותיכם תהינה ח"ו אלמנות , תעשו תשובה רשעים שכמותכם שמשיח יבוא אתם תתביישו מאוד די לבגוד בעם שלכם

השארת תגובה