מוסיף נפח ומפסל: קרם חכם לעור פנים עייף

מותג הקוסמטיקה קליניק משיק את הדבר הבא בסדרת הטיפוח סמארט: Clinique Smart Clinical™ MD – Multi-Dimensional Age Transformer • לפסל את הפנים, להשיב נפח ולעצב מחדש את קווי המיתאר של עור הפנים – מעולם לא היה קל יותר • 2 קרמי אנטי-אייג'ינג, לשימוש בכל אחד לחוד, או בשניהם ביחד, לטיפוח אזורים בהם אבד הנפח ולפיסול מחדש

ככל שאנו מתבגרים, הקולגן הטבעי בעור פוחת ורשת הסיבים התומכת מתחת לפני העור מתחילה להיעלם. העור מאבד באופן טבעי את ההגדרה של קווי המיתאר ותהליך ההזדקנות של העור עולה שלב. מי שבמהלך חייה הצעירים היתה בעלת פנים עגולים ומלאי נפח תחוש עם ההתבגרות "נפילה" של הפנים וקו הלסת יהפוך רפוי. לעומתה, מי שהיה לה חוסר נפח בפנים כל שנותיה, תחוש ככל שהשנים יחלפו, שחוסר הנפח הופך לשקעים בפנים והנפח הולך ונעלם כליל. בנוסף, עם ההאטה בחילוף החומרים, זוהר הנעורים מתעמעם והעור נראה עייף, עמום וחסר חיים.

לא עוד!

קליניק מציעה פתרון מקורי וייחודי להתבגרות העור, פתרון שייתן מענה לסוגים שונים של דאגות עור – Clinique Smart ClinicalTM MD החדש – 2 חידושים גאוניים שיטפלו בהצערת קווי המיתאר של הפנים:
1. קרם לפיסול מחדש שיטפל בצוואר, סנטר וקו לסת – למיצוק, הרמה וחידוד קווי המיתאר2. קרם להשבת נפח, שיתפיח את העור באזורים שאיבדו נפח, באופן ניכר לעין וכך העצם סביב העין, הקפלים בצידי האף והמצח. קמטים וקמטוטים יקבלו מראה תפוח ומירקם צעיר גם באופן מיידי וגם לאורך זמן.
ייחודם של 2 הקרמים הוא היכולת שלהם לעבוד לחוד וגם ביחד על התחדשות התאים, המרצת והשבת הזוהר והטיפול במורפולוגיה של העור.

החידוש הגאוני של קליניק לא מסתיים כאן. בנוסף לשני הקרמים משיקה החברה גם קרם שלישי, המורכב למעשה משני הקרמים האלו יחד בצנצנת אחת: קרם לחות למיצוק ופיסול לצד קרם לחות עשיר המשיב נפח. כך תוכל לקוחה המעוניינת גם בהשבת נפח וגם בפיסול הפנים ליהנות משני העולמות, גם להשיב לעור את הנפח שאבד וגם לפסל מחדש את הצוואר, הסנטר וקו הלסת.

  • מתאים לכל סוגי העור (1,2,3,4).
  • הוראות שימוש: לשימוש פעמיים ביום. לכל הפנים, הצוואר והמחשוף.
  • תכולה: 50 מ"ל. מחיר לצרכן: 399 ₪
  • מחיר היכרות במהלך חודש דצמבר: 319 ₪

 

 


 

השארת תגובה