גל שריפות באיזור בית שמש ■ אין נפגעים

שריפות יער כילו עשרות דונמים של חורש סביבות העיר בית שמש, אבו גוש ומסילות ציון ■ כוחות הכיבוי השתלטו על האש והם מדווחים כי אין נפגעים בגוף

שריפות בגל החום. צילום: כיבוי האש
שריפות בגל החום. צילום: כיבוי האש

כבאי תחנת בית שמש פעלו היום במספר מוקדים לכיבוי שריפות, למרות שלכאורה מזג האוויר במקום נח. השריפה הראשונה פרצה ביער הסמוך לעיר. עוברי אורח שהבחינו בלהבות, הזעיקו את כוחות הכיבוי שלאחר זמן קצר השיגו שליטה על האש.

מיד לאחר מכן הוזעקו הלוחמים לשריפה נוספת ביער בגין שם פרצה שריפה גדולה שכילתה עשרות דונמים משטחו של היער. בעקבות מימדיה של השריפה, בכיבויה השתתפו שבעה צוותים הכוללים שני מטוסי כיבוי ומסוק משטרת שפיקח על התפשטותה של האש לעבר חלקים נוןספים של היער. לאחר זמן קצר הושגה גם שם שליטה על האש וכעת פועלים במקום צוותי קק"ל בכדי לאמוד את הנזקים.

שריפה נוספת שהתרחשה בשעות אחר הצהריים, הייתה ביישוב אבו גוש הסמוך לבית שמש שם פעלו שני צוותים שתוך דקות ספורות השיגו שליטה על הלהבות. ובמקביל פרצה שריפה גדולה ביער הסמוך ליישוב מסילת ציון גם הוא על יד בית שמש. השריפה התפשטה במהירות למקומות נוספים ולצורך כך הוזעקו למקום מספר צוותים כשההערכה היא כי בהמשך יצטרפו צוותים נוספים.

השארת תגובה