ד"ר קידר הכריז: "עמיר לא רצח את רבין"

אמש בהפגנת הימין הכריז המזרחן ד"ר מרדכי קידר כי יגאל עמיר לא רצח את יגאל רבין וקרא להקמת ועדת חקירה בלתי תלויה – נתניהו מגנה: "דברי הבל"

D140-002
D140-002

בקרב חוגי השמאל נערכים בימים אלו לציון יום השנה להירצחו של ראש הממשלה המנוח יצחק רבין ז"ל, כאשר השיח הציבורי העוין שחוזר על עצמו מדי שנה, המפנה אצבע מאשימה כלפי מחנה הימין כולו ומאשים אותו ברצח, לא אכזב גם הפעם.

אלא שכעת החליט מי שהחליט, לנצל את הפגנת התמיכה בראש הממשלה שיזמו פעילי ימין אמש בכיכר גורן בפתח תקווה, בתגובה להפגנות השבועיות של מחנה השמאל, ולהקדים את 'פסטיבל רבין' בימים אחדים.

היה זה המרצה בעל השם הד"ר מרדכי קידר, שנשא דברים בעצרת, וקשר בין העוינות והאפליה המשפטית שחווה מחנה הימין מזה שנים מצד אנשי הפרקליטות ומערכת המשפט, לדה לגיטימציה שחווה מחנה זה מדי שנה מהתקשורת, עם התקרב מועד יום השנה למותו של ראש הממשלה המנוח.

בדבריו בעצרת הכריז קידר, כי ברור לו מעבר לכל ספק כי יגאל עמיר לא רצח את רבין וקרא להקמת ועדת חקירה בלתי תלויה.

די היה בהכרזה זו של הד"ר המוערך, כדי להפוך למטרה ולזכות בשלל גינויים ממגוון הקשת הפוליטית.

מתברר, כי גם ראש הממשלה לא נותר מאחור ופרסם גם הוא הודעת גינוי לדבריו של הד"ר קידר. "ראש הממשלה מגנה את דברי ההבל ביחס ליגאל עמיר, רוצחו של יצחק רבין ז"ל, נמסר מטעמו של נתניהו.

בנאומו אמש בפני מאות מפגיני הימין קרא ד"ר קידר לשים סוף להשתקת הימין, "האשמת הימין ממשיכה עד היום הזה. ואיך אני יודע שזו השתקה? 25 שנה הייתי בחיל המודיעין. ראיתי עשרות אלפי מסמכים שכתוב עליהם 'סודי ביותר'".

"למה שמים אותו בבידוד מחלט, כדי להשתיק אותו?", תהה קידר והמשיך בהצגת שורה של תמיהות, "האם ייתכן שרבין נרצח ע"י אדם שר"ת שלו י.ר?
האם ייתכן שנרצח בהוראת פוליטיקאי בכיר שחשש שרבין מתכוון לסגת מהסכמי אוסלו? השמאל הכפיש את כל הימין ברצח. השמאל הכפיש את האוניברסיטה המדהימה שלי בר אילן"

"נמאס לנו מעלילת הדם, רוצים ועדת חקירה בלתי תלויה לחשיפת כל המסמכים הנוגעים לרצח". סיכם.

השארת תגובה