ביתר: עוד 163 נסיעות יומיות

בעקבות פעילותו של ראש העיר הרב מאיר רובינשטיין להשלמת ביצוע המכרז • תגבור משמעותי של קווי התחבורה בביתר עילית, עם תוספת של עוד 163 נסיעות יומיות • בימי שישי ומוצאי שבת יתווספו 99 נסיעות

תחבורה ציבורית בביתר עילית
תחבורה ציבורית בביתר עילית

בתום שנה רווית תוספות שרות, שוב מתבשרים תושבי העיר והבאים בשעריה על פעימה נוספת של תוספות שרות; כשהפעם מדובר בתוספת גדולה ומשמעותית במיוחד של 163 נסיעות יומיות בימי החול, ו-99 נסיעות בסופי שבוע. תוספות אלו, משלימות בעצם את השמת המכרז להפעלת התחבורה הציבורית בביתר עילית, בו זכתה, כזכור, חברת 'קווים-עילית'. בכך, מגיע מספר הנסיעות היומיות בביתר ל-2,403 נסיעות!!!

ראש העיר הרב רובינשטיין פעל לאורך כל הדרך מול משרד התחבורה וחברת 'קווים-עילית', להאיץ את ביצוע המכרז והפשרת תוספות השרות; וגם עתה יש לזקוף לזכותו את הפשרת הפעימה האחרונה של תוספות השרות הגלומות במכרז.

במסגרת הפעימה הנוכחית, ישנה תוספת גדולה בקוויים 226 ו-246, המקשרים את עירנו לציר גולדה מאיר בירושלים. קווים אלו תוגברו משמעותית והורחבו לאורך כל שעות הפעילות.

גם קו 4 עירוני – שלאחרונה החל לשרת גם את תושבי גבעה ג' המתאכלסת – תוגבר בנסיעות נוספות בשעות בהן ישנו ביקוש לכך; וכמו כן, בימי שישי ומוצ"ש הוגברה תדירות הקו, שיבצע 4 נסיעות בשעה במקום 3 נסיעות עד כה.

תגבור משמעותי נרשם גם בקו 290, המקשר את הציר המרכזי בגבעה א' לירושלים; וכן ישנה תוספת נסיעות נקודתית בשעות הבוקר בקווים 237 ו-245.

תוספות אלו משלימים, כאמור, את רמת השרות המתוכננת במסגרת המכרז; מה שמהווה בשורה גדולה לתושבי העיר והבאים בשעריה.

השארת תגובה