זעם: "החרמת הטלפונים מהווה חציית קו אדום"

בנו של רה"מ זועם, "משטרת ישראל, בהוראת הפרקליטות, החרימה את כל הפלאפונים של עוזרי רה"מ הבכירים, בגלל שהקימו דוכן ברסלב הומוריסטי, והחונטה אומרת שזו 'הטרדת עד'"

סמרטפון
סמרטפון

זעם רב במערכת הפוליטית ובקרב עיתונאים לנוכח החרמת הטלפונים הניידים של מקורבי ראש הממשלה שנחקרו בגין חשד להטרדת עד המדינה שלמה פילבר.

על פי הדיווח, שלמה פילבר עצמו כלל לא התלונן במשטרה על הטרדה ובסביבתו אומרים כי הוא טען כל העת כי הוא מרגיש בטוח בעצמו.

החשד הוא כי גולן שלח רכב של חסידי ברסלב לביתו של פילבר שם השמיעו מוזיקה רועשת על מנת להטרידו.

פרקליטו של רה"מ עו״ד עמית חדד מסר בתגובה, כי "מדובר בהאשמות מופרכות וחסרות שחר שטוב היה אם לא היו נחקרות בכלל. בעוד שלמר גולן אסור להתבטא בנושא כדי שלא לשבש חקירה, דבר החקירה מודלף באופן לא חוקי".

"אין לנו ספק שבסופו של דבר התיק נגד מר גולן יסגר מהטעם הפשוט- הוא מעולם לא הטריד את עד המדינה פילבר או כל עד אחר".

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ התריע, כי "החרמת הטלפונים הסיטונאית של יועצי ראש הממשלה היא חצייה מפחידה של קו אדום בוהק מכל בחינה שהיא מצידה של הפרקליטות".

"קשה לברוח מהתחושה שהתיקים נגד נתניהו מתפוררים ובפרקליטות פותחים במסע "פישינג" חסר מעצורים כדי לגייס נגדו עדי מדינה בכל מחיר. וזה כבר באמת מתקרב לדרגת קץ הדמוקרטיה".

בנו של רה"מ יאיר נתניהו פרסם אמש פוסט חריף נגד הצעד של המשטרה וקרא לציבור לצאת לרחובות, "‏תחשבו על כל מה שיש בפלאפון שלכם. כל מה שיש בוואטסאפ, בתמונות, באינסטגרם, אולי סרטונים פרטיים, אולי סתם סודות. תדמיינו שמאות אנשים זרים מחטטים לכם בפלאפון באופן חופשי". כתב נתניהו הצעיר.

לדבריו, "פגיעה כזאת בכבוד האדם וחירותו אמורה להיות מוצדקת רק כדי לפענח רצח או מעשים מסוכנים אחרים. אז זהו שמשטרת ישראל, בהוראת הפרקליטות, החרימה את כל הפלאפונים של כל העוזרים הבכירים של ראש הממשלה, בגלל שמאשימים אותם שהקימו דוכן ברסלב הומוריסטי מתחת לבית של מומו פילבר והחונטה אומרת שזו 'הטרדת עד'.

"זהו אין פאנץ׳. אנחנו מדינה דיקטטורית באופן סופי. צאו לרחובות כי אתם הבאים בתור",כתב נתניהו.

תגובה אחת
  1. יאיר לא יעזור לך אתה בסך הכל לא פוחד על המקורבים של אבא כי כל החרדים שהשתלטו על המדינה הגורם אביך הרבה כסף זורם לתושבים פה והפשע הולך וגדל במדינה

השארת תגובה