תלונות נשלחו לרשות השידור והעיתונאים הסתייג

המגיש עודד בן עמי והפרשן אמנון אברמוביץ סיימו דיווח שסקר את האופציות הפוליטיות העומדות בפני רוה"מ ואת העובדה כי יתכן ויאלץ בקרוב להתפטר, באמצעות המשפט, "בעגלא ובזמן קריב ואמרו אמן" ועוררו סערה

אמנון אברמוביץ', צילום: ויקיפדיה
אמנון אברמוביץ', צילום: ויקיפדיה

צמד העיתונאים המגיש עודד בן עמי והפרשן אמנון אברמוביץ עוררו סערה כאשר סיימו דיון שעסק בעתידו הפוליטי של ראש הממשלה בנימין נתניהו בצל ההיערכות במפלגת הליכוד לבאות, במשפט הלקוח מתוך תפילת הקדיש, "בעגלא ובזמן קריב ואמרו אמן", באופן שניתן היה להבין כי השניים מייחלים לסיום שלטונו של בנימין נתניהו בהקדם.

הסיום הלא מוצלח עורר סערה ותגובות רבות במערכת הפוליטית, כאשר קרוב ל 2000 תלונות נשלחו לרשות השידור, כאשר מנכ"ל קשת אבי ויס פנה לעובדי החברה וחידד את הנהלים באשר להתבטאויות בעלות ניחוח אג'נדה והשקפת עולם פוליטית.

במהלך התכנית 'שש עם עודד בן עמי',הביע המגיש הסתייגות מדבריו והתנצלות בפני כל מי שנפגע מהדברים שהושמעו כשהוא מדגיש כי לא זו היתה כוונתו בהשמעת הדברים.

לדבריו, "התגובות שקיבלתי, היו יותר קשות מהדברים".

ואילו עמיתו אמנון אברמוביץ' שאמר אף הוא כי הוא מתנצל על הדברים לא חשף את שבטו מפני מי שניסו לגרוף הון פוליטי מהדברים שנאמרו לכאורה בשגגה, בתום לב ומבלי משים.

"אני מתנצל על הדברים, אך מדובר בטקטיקה זדונית. התקשרו אליי דתיים ואמרו לי שמדובר במילים שנאמרות בכוונות טובות". אמר אברמוביץ.

לדבריו, "עשו פה מניפולציה כאילו אמרנו קדיש יתום על נתניהו. לקחו מונח ועיוותו אותו".

השארת תגובה