חדש בישראל: העריסה האובלית האייקונית של סטוקי

Stokke® Sleepi™ – עיצוב חדשני ומיוחד של מיטת תינוק שגדלה ומשתנה יחד עם התינוק מיומו הראשון ועד למיטת מעבר

חדש בישראל: Stokke® Sleepi™ עריסת תינוק מעוצבת הצומחת ומשתנה, בדיוק כמו הילדים ומלווה אותם מיומם הראשון. סטוקי סליפי מתרחבת בהתאם לצרכים המשתנים של הילדים, עשויה עץ בוק מלא, איכותי וחזק ובצורתה האובלית הופכת המיטה לחלק מרכזי וחשוב בחדר הילדים. העריסה האובלית האייקונית של סטוקי תלווה אתכם לאורך זמן רב הודות לאפשרות כוון גובה המזרון לגובה הרצוי והודות לאפשרויות ההרחבה של המסגרת, שיעניקו לתינוק מקום נוח ובטוח לחלום בו חלומות נעימים כבר מיומו הראשון. בהשראת האהבה הסקנדינבית לטבע נבחר גוון עץ בטקסטורה אורגנית טבעית או בגוון לבן המשתלב היטב בכל חדר.

הצורה האובלית נבחרה בהשראה מרחם האם, שהיה הבית של התינוק לפני שהוא יצא לעולם. אין במיטת סליפי פינות חדות, לצורת העריסה חום אנושי מחבק ונעים. כשהורים נתקלים בסליפי לראשונה ומעבירים יד על הצורה הרכה של המעקה העליון הם מתאהבים מיד. העריסה הזו היא תוספת מיוחדת לבית שלוכדת את תשומת הלב וסוחפת את המביטים בה אל הדמיון.

העריסה של סטוקי היא הרבה יותר ממיטה ולכן בסטוקי החליטו ליצור עריסה ייחודית, מתוך רצון ליצור משהו ייחודי וקרוב ללב, משהו טוב יותר מסתם מיטה קטנה ובטוחה. מיטה שתעניק לחוויה המשמעותית הזו את הכבוד שמגיע לה, עבור התינוק ועבור ההורים. לפני עשרים שנה נולד המושג ™Stokke® Sleepi, ומאז שבה את לבן של משפחות ברחבי העולם והעריסות הפכו לפופולריות ביותר שיש. העיצוב האיקוני ומלא ההשראה שאב אותנו לעולם של דמיון. ולא מדובר רק במראה – העיצוב נולד מהצורך ליצור משהו ייחודי ושימושי יותר מאותה התבנית המרובעת שמילאה את החנויות במשך זמן רב כל כך.

שלוש אפשרויות במיטה אחת:

  • Stokke®mini Sleepi™ מיני (0-6 חודשים) – הקן החמים והנעים הוא המיטה המושלמת לתינוק שרק נולד. לעריסה גלגלים מסתובבים ניתנים לנעילה, כך שניתן להרדים את התינוק בתנועות עדינות, וכן להעביר את העריסה בקלות בין חדרי הבית ובכך גם לתרום לחיזוק תחושת ה"ביחד" ולקשר בין התינוק להוריו. העריסה, שגודלה 67 ס"מ בלבד, מתאימה במיוחד בחללים קטנים. המוט והכילה הייחודית המוסיפה רוך ושלווה מעל ראשו של התינוק.
  • Stokke® Sleepi™(מיטת 6-18 חודשים)- סטוקי סליפי מיני הופכת בקלות למיטת תינוק באמצעות ערכת הארכה פשוטה המאפשרת לשמור על סביבה רגועה ומוכרת בחדר התינוק הגדל. מכוונים את גובה המזרון לפי קצב הגדילה של הילד ואף בשלב הסקרנות והטיפוס. ייחודי למיטת סטוקי סליפי- ארבעה מצבי גובה למזרן.
  • Stokke® Sleepi™(מיטת 18 חודשים-3 שנים)- ברגע שהילד יתבגר מספיק כדי להיכנס למיטה ולצאת ממנה בעצמו ניתן להסיר דופן אחת של המיטה והמיטה הופכת למיטת מעבר.

*מחיר מומלץ לצרכן: 3999 שקלים
*להשיג ברשת שילב

המצעים של STOKKE® SLEEPI

סטוקי מציגה את המצעים של Stokke® Sleepi™. ניתן לעצב את המיטה האובלית הייחודית של סטוקי במצעים מהודרים העשויים 100% כותנה המצעים הרכים, הנעימים, האופנתיים והאיכותיים, מותאמים במיוחד לצורתה הייחודית של העריסה.

חברת סגל מייבאת ומשווקת ריהוט לתינוקות למעלה מ-70 שנה והפכה במרוצת השנים לבית למותגי תינוקות מובילים. החזון של החברה הוא ליצור לתינוק סביבה נעימה ומגינה שתשרה עליו שלווה וביטחון. מיום היווסדה, הציבה חברת סגל את הסטנדרטים הגבוהים ביותר עבור מוצריה באמצעות שימוש בחומרי גלם איכותיים וייצור בשיטות מתקדמות. לאחרונה קיבלה את הזיכיון הבלעדי בישראל למותג סטוקי- Stokke.

חברת סטוקי נוסדה בשנת 1932 בעיירת החוף אלסונד שבנורבגיה כיצרנית מוצרי ריהוט איכותי. המוצר הראשון שנועד לילדים, כיסא ה-Tripp Trapp שיצא בשנת 1972, עורר גלים בשוק המקומי והעולמי, נמכר בלמעלה מ-10 מיליון יחידות, ונותר עד היום מוצר הדגל. במשך שלושה דורות הייתה החברה בבעלות משפחת Stokke, בשנת 2014 נרכשה החברה על-ידי חברת ההשקעות NXMH היושבת בבלגיה ונמצאת בבעלות מלאה של תאגיד NXC הדרום קוריאני. לסטוקי מערך הפצה חובק עולם בלמעלה מ-80 מדינות, וכן חברות בנות באירופה, ארצות הברית ואסיה.

סטוקי ישראל: https://stokke-distributor.co.il/

השארת תגובה