חדש: משחת שיניים בטעם אננס לילדים

חברת התרופות "כצט" (CTS) מציגה: משחת השיניים "טפטפים" מרעננת לכם את הציחצוח עם טעם אננס מרענן במהדורה מיוחדת לחודשי קיץ המתאימה לגילאי 2-6

חברת התרופות "כצט" (CTS) המובילה את תחום מוצרי הצריכה לילדים בישראל, משיקה את משחת השיניים בטעם אננס מבית סדרת "טפטפים" לגילאי 2-6 במהדורה מוגבלת לחודשי הקיץ. המשחה מגיעה באריזה מוגדלת של 75 מ"ל ובמחיר מיוחד.

כידוע, דווקא בחופשת הקיץ, יש נטייה ליציאה מהשגרה וחשוב לשים דגש מיוחד על הרגלי צחצוח השיניים ולנסות לשמר את שגרת הצחצוח על אף השינויים בסדר היום המשפחתי.

טפטפים משחת שיניים מכילה פלואוריד במינון המותאם לגילאי 2-6 למניעת עששת בשימוש יומיומי, בעלת מרקם ג'ל המאפשר ניקוי יעיל מבלי לפגוע בציפוי השן ומתאימה במיוחד לשמירה ולחיזוק שיניים קבועות בטעם אננס האהוב על ילדים. תחת השגחת כשרות מהדרין ובד"צ וללא גלוטן

 

משחת שיניים טפטפים הינה חלק מסדרת טפטפים, מוצרי צריכה שפותחו במעבדות כצט במיוחד לצרכי הקטנטנים. סדרת טפטפים היא סדרת אחות ל"טיפטיפות" תרופות ותוספי תזונה המותאמים לפעוטות מגיל לידה ועד גיל 3 ומיוצרים תחת תנאים ותקנות מחמירים.

צילום: אפרת אשל

בנוסף חברת כצט מציגה את אפליקציית טפטפים, שמטרתה להעלות את המודעות להיגיינת הפה בקרב ילדים באופן מהנה וחוויתי באמצעות תזכורת שעתית למכשיר הסמארטפון. כאשר במהלך התזכורת מתנגן "השיר של היפו", האפליקציה הססגונית מזמינה את הילדים להצטרף ל'היפו ההיפופוטם' לצחצח שיניים יחד באמצעות סרטון קצבי ושמח.

  • מחיר מומלץ לצרכן: 12.80 ש"ח
  • ניתן להשיג את משחת שיניים "טפטפים" בטעם אננס בבתי המרקחת פרטיים.

כצט (CTS) היא אחת מקבוצות הפארמה ומוצרי הצריכה הגדולות והותיקות בישראל, אשר פועלת במגוון רחב במיוחד של קטגוריות בתחומי הבריאות ומוצרי הצריכה. החברה הוקמה בשנת 1921 ומנוהלת כיום ע"י גב' סיגל פירסט.

www.cts.co.il

השארת תגובה