מתכוננים לשנת לימודים ללא גירודים

מחקרים רבים מצאו קשר ישיר בין אטופיק דרמטיטיס להפרעות קשב וריכוז בקרב ילדים, מאחר והגירוד מפריע לילדים להתרכז בזמן הלימודים • חברת הדרמו קוסמטיקה – קמדיס במבצע לקראת החזרה לבית הספר: 30% הנחה על כל מוצרי החברה באתר

אטופיק דרמטיטיס היא מחלה כרונית, דלקתית ומגרדת. היא משפיעה על כ-20% מהילדים בעולם המערבי ומופיעה בדרגות חומרה שונות. מחקרים רבים מצאו קשר ישיר בינה לבין הפרעות קשב וריכוז בקרב ילדים, כיוון שזו גורמת לגרד תדיר בעור וגם ליותר מכך ואלו מפריעים לילדים להתרכז בזמן הלימודים בגנים ובבתי הספר.

גם בישראל נעשה מחקר מהסוג הזה, בבית החולים סורוקה שמצא כי ל- 75% מהילדים הסובלים מאטופיק דרמטיטיס יש סיכוי גבוה לסבול גם מ- ADHD (הפרעת קשב וריכוז) ביחס לילדים ללא מחלות עור. במחקר השתתפו 1,740 מטופלים של קופ"ח כללית, בגילאים 0-18 שנים – 840 מתוכם סובלים מדלקת עור אטופית ו־900 מטופלים בני אותו גיל ללא הדלקת.

חברת "קמדיס", מהמובילות בעולם המערבי לפיתוח ושיווק מוצרי דרמו-קוסמטיקה המבוססים על תרכובות צמחים מהרפואה הסינית המסורתית, אשר הוכחו קלינית ואף עוגנו בפטנטים – יוצאת במבצע לקראת תחילת שנת הלימודים הקרבה לטובה – כל סדרות המוצרים באתר יוצעו לרכישה בהנחה של 30% בתאריכים : 27.8.19- 5.9.19

חברת קמדיס, תצא במבצע בימים הרלוונטים לקראת החזרה לשנת הלימודים, באתר החברה על מנת שיוכלו הורים ותלמידים לרכוש את תכשירי האטופיק דרמטיטיס המבוססים על צמחי מרפא סיניים ומקלים על תסמיני המחלה ומפחיתים את הגירוד.

  • בנוסף למבצע, על כל קניה מעל 100 ₪ – יינתן ג'ל לחות לרגליים 100 מ"ל מתנה
  • לאתר הרכישה – https://www.kamedis.co.il/

כל מוצרי 'קמדיס' אינם מכילים סטרואידים, פראבנים, SLS וצבעים מלאכותיים כמו גם אינם גורמים לתופעות לוואי ידועות. המוצרים מכילים ריכוז גבוה של תמציות צמחים טהורות, המקנה לפורמולות את הגוון הייחודי להן. בנוסף, תמציות אלו נרקחו באופן טבעי במיוחד בכדי לטפל במגוון תסמיני עור.

חברת קמדיס הוקמה ב-2003 על ידי רוני קרמר וצוות מומחים לרפואה סינית בעלי ידע נרחב ברפואת עור, במטרה לפתח פתרונות יעילים לבעיות עור כרוניות, המבוססים על טהרת צמחים ואינם גורמים לתופעות לוואי, ועל כן נרקחו המוצרים בהתאמה לעבוד בטבעיות עם העור במטרה להקל על תסמינים הנובעים מאטופיק דרמטיטיס, סבוריאה דרמטיטיס, פסוריאזיס, אקנה, ועור יבש ומגורה. יעילות המוצרים הוכחה בניסויים קליניים. החברה נמצאת בתנופת צמיחה בינלאומית ולאחרונה השיקה פעילות בארה"ב, סין, פיליפינים וסינגפור, זאת בנוסף לטאיוון ולמספר מדינות באירופה. בבעלות החברה מפעל לייצור תמציות צמחים בסין, הפועל בסטנדרטים מחמירים של אבטחת איכות, כולל מספר תקני ISO.

השארת תגובה