'החלבן' היה מתפלל באופן מיוחד על ילדים חולי סרטן

עשרות שנים העניק הצדיק 'החלבן' ברכות ועצות לארגון 'לב מלכה' לסיוע לילדים חולי סרטן

החבלן זצ"ל עם הרב אברמן ייבדל לחיים
החבלן זצ"ל עם הרב אברמן ייבדל לחיים

סיפורים רבים מתפרסמים בימים שלאחר פטירתו של הצדיק רבי חיים הכהן זצ"ל שנודע בכינוי 'החלבן'. רבים שנושעו בזכות העצות שנתן והתפילות שהתפלל, מרשים לעצמם היום לאחר פטירתו לספר זאת בעוד בחיי חיותו כיבדו את רצונו של הצדיק להסתיר את עצמו.

אחד מאלו שזכה לקרבה גדולה אצל 'החלבן' היה הרב אהרון אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אברמן מספר, כי הזכות שהייתה לו להיות קרוב לצדיק היא הטיפול בילדים חולי הסרטן 'הרב היה מתפלל באופן מיוחד על ילדים חולי סרטן. כל פעם שהזכרתי בפניו את הילדים החולים היה מעתיר בתפילות ותחנונים. ראינו ממש בחוש איך התפילות שלו היו משפיעות על הצלחת הטיפולים הרפואיים. בכל ענייני הארגון הייתי מתייעץ אתו והיה נותן לנו עצה ותושייה. לדאבון הלב הסתלק מאתנו הצדיק באותה השנה ביחד עם מורי ורבי כ"ק האדמו"ר מקאליב זיע"א והותיר אותנו יתומים'.

הרב אברמן מספר כי בהנהלת ארגון 'לב מלכה' הוחלט כי המחנה הבא של הילדים חולי סרטן יוקדש לעילוי נשמתו של הצדיק רבי חיים הכהן זצ"ל, שהיה כוח המגן של כלל ישראל בתפילותיו ובתחינותיו. 'זכות החסד שנעשה בשמו של הצדיק תעמוד לו לעילוי נשמתו' הסביר הרב אברמן את ההחלטה לקיים את המחנה על שמו של 'החלבן' זצ"ל.

תגובה אחת
  1. איך הלכת לנו רבי חיים
    אייייייייייייך ?

השארת תגובה