חתונת מלכים חינם ב'ולדורף אסטוריה'

זוג מחו"ל תיכננו להתחתן באולם של 'ולדורף אסטוריה' בירושלים, אלא שמועד החתונה קרב – והחתונה בוטלה. בני הזוג הציעו את החתונה במתנה, לא תאמינו מי 'זכה'

הואלם של ולדורף אסטוריה
הואלם של ולדורף אסטוריה

אורי שכטר הינו יהודי תושב ראש צורים שבכל מקרה שמישהו נצרך לסיוע 'נקרא אל הדגל'. לא פעם רואים חבריו של אורי את פניותיו לסייע למשפחה במצוקה או מקרה רפואי הדורש סיוע. גם אם מדובר בספר תורה או הנצחה אחרת לעילוי נשמת קדוש שנרצח בידי בני עוולה.

הבוקר, פירסם אורי מקרה שמביא הרבה נקודות אור, אנו מביאים את הדברים כפי שאורי כתב.

ביום חמישי האחרון פרסמה חברתנו בתיה ארד המדהימה על זוג מחו"ל שביטל חתונה במלון וולדורף אסטוריה בירושלים, חתונה שהייתה אמורה להתקיים בעוד כ-עשרים יום וההורים של הזוג שביטל, מוכנים לתת את החתונה קומפלט לזוג שאין לו אמצעיים. (הטלפון של בתיה קרס מכמות הפניות של האנשים שרצו לעזור ולהיות חלק מהחתונה, וגם מכמה זוגות שרצו לזכות באירוע).

לאחר בדיקות מקיפות בסוף הגענו לזוג מקסים שהנוער הנפלא של הישוב שבות רחל התחיל לדאוג להם לחתונה (מכיוון שמשפחותיהם חסרי אמצעים) והם העבירו לנו את הזוג.

שניהם עולים חדשים מדרום אמריקה (אח של הכלה משרת כחייל בודד באחת היחידות הקרביות).

ואז ניהלנו שיחת ועידה בחצי עברית חצי אנגלית עם הורי החתן בארה"ב והורי הכלה מקנדה סגרנו את הדברים איתם.

למחרת קבענו עם הזוג פגישת היכרות ומעבר על כל פרטי החתונה (הם ישבו בהלם מוחלט ולא הבינו מאיפה זה נחת עליהם).

ממש לפני שסיימנו את הפגישה הכלה המיועדת פנתה אלינו בעדינות וסיפרה לנו שאחותה מתחתנת (בחתונה צנועה מאוד) כמה שבועות אחרי התאריך של החתונה שסגרנו ואחותה התקשרה אליה אתמול בלילה בעצב רב להגיד שהיא לא תוכל להגיע לחתונה שלה בגלל שאין לה כסף גם להתחתן וגם לטוס לארץ, במקום סגרנו בעזרת אנשים טובים את הטסת האחות ובן זוגה לחתונה בארץ.

הבוקר כבר נפגשנו עם אבנר מנכ"ל המלון (איש מלא טוב שמצד אחד הצטער בכנות על הזוג שביטל ומצד שני שמח על הזכות להיות חלק מהאירוע הזה),עם מנהל האירועים של המלון ועם הזוג וסגרנו את כל פרטי החתונה.

ובעזרת ה' החתונה תתקיים בשבוע הבא בתוספת תזמורת "נשמחה" שתגיע לנגן באירוע.

ועוד לא מעט אנשים שהצטרפו לעזור בדברים קטנים שהיו חסרים להשלמת האירוע.

תודה קודם כל לבורא עולם על כל החיבורים המדויקים כל כך.

תודה לבתיה ארד על הלב הענק ותודה לכל מי שעזר או שאפילו רצה לעזור שהזוג המתוק הזה יזכה לחתונת מלכים…

נ.ב נשאר לנו לארגן עוד כ – 20 בחורים שיבואו לעשות שמח והכל בעזרת ה' יהיה מושלם.

3 תגובות
  1. אשריום ישראל כולם מרגש מאוד

  2. איזה אושר לראות כזאת אהבת ישראל. גם קיבוץ גלויות. פשוט מרגש וכיף לקרוא את זה.

  3. אין ר"ל מושג כזה מחבל יהודי מול אוייב מוצהר שרובם מחבלים טרוריסטים ומיעוטם בפוטנציה.. יהודים מתגוננים מול הרוע הזה וההסתה של התקשורת הפרו מחבלים עם כל שדולות השמאל החולני

השארת תגובה