נפצע מקורות עץ שנפלו עליו ויפוצה ב-100,000 שקל

פועל בחברת "העץ הרצליה" שנפצע קשה בידו כאשר קורות של עץ נפלו ממלגזה על ידו, יפוצה ב-100,000 ₪. כך נקבע לאחרונה בהסכם פשרה בין עורכי דינו של התובע לבין חברת הביטוח המבטחת את החברה

ישר-יעקובי-חדש
ישר-יעקובי-חדש

באמצעות המחלקה הנזיקית במשרד עוה"ד ישר יעקובי, טען התובע, בן 70, כי במסגרת עבודתו היה עליו להרים פלטות של עץ ולהעמיסן על מלגזה. באחת הפעמים, נהג המלגזה ירד ממנה והשאיר את הפלטות באוויר. חלק מהפלטות לא היו קשורות על המלגזה והן נפלו על התובע, ופגעו בידו בעוצמה רבה.

מיד לאחר התאונה פונה התובע לבית החולים מאיר בכפ"ס, שם אובחן שבר בידו והוא גובס ושוחרר עם המלצה למעקב אורתופד בקופת החולים. אולם משהחמירו הכאבים, הוא פנה לבית החולים וולפסון שם אובחן בצילום כי השבר לא מחלים ויש צורך בניתוח. התובע עבר ניתוח ולאחר כחודשיים הורידו לו את הגבס, אך לדבריו הוא המשיך לסבול מכאבים עזים ביד ובכתף ועבר טיפולי פיזיותרפיה רבים ללא הטבה. לאור מצבו הקשה, התובע הפסיק לעבוד ונאלץ לפרוש למרות שלדבריו יכול היה להמשיך בעבודה לו היה בריא.

המוסד לביטוח לאומי הכיר בתאונה כתאונת עבודה וקבע לתובע נכות לצמיתות בשיעור 10 15%. בחוו"ד של מומחה לכירורגיה אורתופדית, שצורפה לתביעה, קבע המומחה כי לתובע נותרה צלקת, דלדול שרירים של האמה ושל הכתף, הגבלה ברורה בתנועתיות פרק כף יד ימין וירידת כוח קלה של היד. כמו כן ציין המומחה, כי התובע מתקשה להרים חפצים כבדים, מתקשה להישען על כתף ימין ולבצע פעולות נוספות. המומחה בע לו נכות של 28% לצמיתות.

התובע ציין כי טרם התאונה, הוא השתכר בממוצע 5,542 ₪ לחודש, וכי כיום הוא נזקק לעזרה ואף שכר מישהי לביצוע מטלות הבית, קניות וכדומה, בעלות של כ- 2,200 ₪ לחודש.

לדבריו, התאונה נגרמה כתוצאה מרשלנותה הבלעדית של החברה בה עבד.

חברת "העץ הרצליה" עוסקת ביבוא של עצים מכל העולם לצורך פרקטים, דקים, פרגולות, גגות ועוד.

השארת תגובה