מבקשים להשתפר: סופרבוס קיימה מפגש מיוחד

חברת סופרבוס המפעילה את קווי התחבורה הפנימיים וחלקים מאלו הבינעירוניים ערכה מפגש מיוחד עם בכירי העירייה ומובילי דעת קהל בעיר

סופרבוס
סופרבוס

מפגש מיוחד נערך בשבוע שעבר בהשתתפות בכירי חברת סופרבוס, בכירי העירייה ונציגים שונים מהעיתונות המקומית, כשמטרת המפגש שנערכה ביוזמת סופרבוס הייתה שיפור רמת השירות בתחבורה הציבורית בעיר.

בפתח המפגש אמרה מנכ"לית סופרבוס החדשה, קרן אצלאן: "אנחנו מודעים לתלונות ולפניות על פעילות התחבורה הציבורית בעיר. נושא השירות לנוסע נמצא בראש סדר העדיפויות שלי ואני כאן כדי להקשיב ולטפל בכל אחת מהנקודות שיעלו, כדי שתושבי העיר יזכו לשיפור משמעותי ברמת השירות".

"כחברה מבצעת אנו מקבלים הנחיותינו ממשרד התחבורה", הוסיפה אצלאן. "יחד עם משרד התחבורה אנו שואפים ליזום שינויים בתדירות ובמסלולים השונים וכן הבאת אוטובוסים חדשים לעיר. כיום בעיר בית שמש 86% מהתושבים משתמשים בתחבורה הציבורית בצורה זו או אחרת ואנו מתמודדים עם גידול של כ-15.5% באוכלוסיית העיר רק בשלוש השנים האחרונות".

ראש העיר, עליזה בלוך, אמרה כי "יש לשפר את השירות לתושב כדי שתושבי העיר יקבלו שירות טוב ואיכותי ולא כפי שקיים היום. לא סביר בעיני שתושבי בית שמש יהיו בני ערובה למצב התחבורה בעיר ושכמות הקווים לא מתאימה למספר התושבים, שהתושבים צריכים לחכות לאוטובוס ולפספס פגישות או תור לקופת חולים ושלא נדבר על מצב האוטובוסים".

המשנה לראש העיר וחבר המועצה הממונה על תיק התחבורה, שמואל גרינברג, אמר, כי "האוכלוסייה בעיר הוכפלה ובעקבות כך כמות הנוסעים הוגדלה משמעותית ואילו תוספות הנסיעות וקווי האוטובוס שקיבלנו הן לא באותו יחס. משרד התחבורה חייב לתת תוספות משמעותיות לעיר ולא להמתין לשחרור החסם המשפטי של המכרז, אלא לפתוח מידית את התקציב ששוריין למכרז ולהחיל את זה כאן ועכשיו".

השארת תגובה