פייגלין: "תכנית המאה עלולה להצית מלחמה"

בפוסט שפרסם כתב פייגלין, כי הפלסטינים לא רוצים מדינה, הם רוצים שלנו לא תהיה. שכן הם מעולם לא דרשו מדינה ב"שטחים", כשאלו הוחזקו בידי ירדן ומצרים"

משה פייגלין
משה פייגלין

יו"ר מפלגת 'זהות' מפרסם פוסט בו הוא מתריע מפני מימוש 'תכנית המאה' של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ.

"תוכנית המאה של טראמפ, שעל פי המתפרסם היום תתחיל להתגלגל עוד קודם לבחירות, מבטיחה את התוצאה היחידה שאליה הובילו כל היוזמות הקודמות ללא יוצא מן הכלל – והיא מלחמה. כי זאת יש להבין, ההגדרה העצמית ה"פלסטינית" אינה ריבונות של הלא-עם הזה בארץ ישראל, אלא שלילת הריבונות היהודית בה". כותב פייגלין.

פייגלין מזכיר בדבריו את דברי שר החוץ הבריטי באו"ם במעמד סיום המנדט, שאמר, כי "מטרת היהודים בפלסטינה, היא הקמת מדינה יהודית – מטרת הערבים בפלסטינה, היא שליהודים לעולם לא תהיה מדינה".

לדברי משה פייגלין, "שום דבר לא השתנה מאז. הם לא רוצים מדינה, הם רוצים שלנו לא תהיה. הם מעולם לא דרשו מדינה ב"שטחים" כשאלו הוחזקו בידי ירדן ומצרים. הדרישה שלהם תמיד תהיה לסנטימטר הרבוע האחרון שבריבונות היהודית – לכן כל מהלך מדיני תמיד הוביל ותמיד יוביל לעוד סבב דמים.

באשר למועד הגשת הרשימות לכנסת אומר יו"ר זהות, כי בכוונת מפלגתו להגיש היום את רשימתה לכנסת. זהות חייבת להיות שם, לא רק לשמירת חירותם האישית של אזרחי ישראל, היא חייבת להיות שם, כדי שמישהו יאמר לאזרחי ישראל את האמת וישמור על ארצם וביטחונם".

יצוין, כי במידה ואכן תגיש היום לוועדת הבחירות מפלגת 'זהות' את רשימתה, הרי שבכך נסתם הגולל על האפשרות לחיבורים נוספים בגוש מחנה הימין.

השארת תגובה