מדען בכיר: "'דור 5'-התאבדות המונית"

בראיון לEPOCH TIME באנגלית, מסביר ד"ר מרטין פל שהגדיר את מסלול השפעה של קרינת רדיו על VGCC, מדוע הדור החמישי בסלולרי יהיה אסון למין האנושי

סמארטפון, מותג פרטי של פלאפון | צילום: יחצ
סמארטפון, מותג פרטי של פלאפון | צילום: יחצ

מדען בכיר מזהיר כי פריסת אנטנות דור חמש בצפיפות גבוהה, עלולה לגרום לנזקים לתפקוד המוח ונזק משמעותי למערכת הרבייה של האדם בתוך חמש שנים בלבד.

מרטין פאל, דוקטור אמריטוס לביוכימיה באוניברסיטת וושינגטון בארצות הברית הוא בין 235 המדענים הקוראים למנהיגי האיחוד האירופי לעצור את פריסת רשת דור חמש.

לקראת השקת הדור החמישי באדינבורו, סקוטלנד, ביום חמישי האחרון, אמר ד"ר 'פאל: "אנחנו מבצעים התאבדות המונית. הנחיות הבטיחות לא מגנות על הציבור בלשון המעטה!"

"הן לא מנבאות השפעות ביולוגיות. יש כל כך הרבה השפעות בריאותיות – שבירת דנ"א של תאים, השפעות על דופק הלב וסרטן". ד"ר פאל מוסיף: "אני מאמין שנראה קריסה בתפקוד המוח אצל רבים בעוד חמש עד שבע שנים. תהיה לנו גם קריסה בפיריון ילדינו מוקדם יותר. "

החששות אותן מזכיר הדוקטור בראיון:
1. גידול אדיר במספר האנטנות – כדי לקבל רשת פועלת יהיה צורך באנטנה סלולריות (מוקטנת אבל לא נמוכת קרינה) כל 100 מטרים כלומר: בכל פינת רחוב.

2. בנוסף לאנטנות גם שידור מלווינים – חשיפה לקרינה גם באזורים לא עירוניים.

3. הפריסה של 5G נעשית בזירוז ואגרסיביות עוד טרם בוצעו בדיקות או מחקרים על ידי הממשלות וגופים בינלאומיים.

בכתבה מובא דיווח מוינה באוסטריה שם נפרסו כבר רשתות דור חמש, ומספר התלונות על מחלות קרינה עלו באופן משמעותי מאוד כגון: דימומים מהאף, כאבי ראש, כאבי עיניים, כאבים בחזה, בחילות, עייפות כרונית, הקאות, טינטונים, סחרחורות, תסמינים דומים לשפעת, וכאבי לב. חלקם דיווחו גם על לחץ על הראש, כאבי "דקירה" קצרים בחלקי הגוף.

תגובה אחת
  1. ספינים ירודים.
    מייבש שער מפזר קרינה יותר מאנטנת סלולר:
    http://bitly.com/Ips8HO

השארת תגובה