אחרי הפרישה: מונטג מצטרף ל'דורות עלית'

אחרי שהודיע במפתיע על התפטרותו מעיריית בית שמש, משה מונטג מצטרף למערך הקידום והתכנון של העיר העתידית-החרדית דורות עילית # מונטג: "אני רותם את הניסיון שירשתי בשנים האחרונות בתכנון כ10,000 דירות"

מונטג
מונטג

חודשיים וחצי אחרי שהתפטר ממועצת העיר בית שמש, השבוע פורסם כי ממונה ההנדסה ויו"ר ועדת תו"ב לשעבר בעיריית בית שמש, משה מונטג, מצטרף למערך הקידום והתכנון של העיר העתידית-החרדית דורות עילית שבשומרון.

בחירתו של מונטג היא למעשה מהווה תוספת כח משמעותית ביותר לתכנונה וקידומה של עיר זו, זאת בעקבות הניסיון הרב שצבר האחרון בהקמת שכונות רמה ג', ד' וה' ושכונות נוספות בבית שמש.

עם הצטרפותו אמר מונטג, כי הוא שמח להצטרף לצוות שעמל על הקמת עיר חרדית חדשה. לדבריו: "פגשתי בדורות עילית אנשים חדורי מטרה ומאמינים במה שהם משווקים, הפועלים כל הזמן ומשקיעים הון כדי לפתח את העיר ולהשיג את כל האישורים הממשלתיים להתחיל לבנות במקום".

חבר המועצה לשעבר הסביר באיזו צורה הוא הולך לתרום לעיר החדשה מנסיונו ואמר: "תפקידי הוא לדאוג להכנת תוכנית תמ"א מפורטת לדורות עילית ביחד עם אדריכלים ויועצי תכנון. לכך אני רותם את הניסיון שירשתי בשנים האחרונות בתכנון כ10,000 דירות ברמת בית שמש ג' ד' ה'. עיר חרדית זקוקה לשטחי ציבור, אזורי מסחר, אזורי תעסוקה, תחבורה ציבורית ואנחנו הולכים להציג בפני מקבלי ההחלטות תוכנית מושלמת עבור העיר”.

כזכור, כשלושה חודשים אחרי שהציבור החרדי הפסיד את ראשות העיר בית שמש, הודיע משה מונטג על פרישתו מהעירייה לאחר חמש עשרה שנה בתפקיד, עם הצטרפות סיעתו 'דגל התורה' לקואליציית ראש העיר עליזה בלוך.

בנאום פרידה שנשא במליאת מועצת העיר אמר משה מונטג, כי "התייעצתי גם עם רבותי וגם עם משפחתי ובני ביתי וקיבלתי החלטה לקחת פסק זמן מהתפקידים שלי בעיריית בית שמש, אך לא מהחיים הציבוריים בכלל. חיכתי לרגע ש'דגל התורה' תיכנס לקואליציה, שדגל התורה תתייצב, תהיה לפי גודלה האמיתי. לפי מה שהמפלגה הזו מייצגת ולפי מה שהיא שווה. כשהגענו ליום הזה אני חושב שזו ההזדמנות לעשות את הצעד הזה ואני מאחל למפלגה שלי בהצלחה".

השארת תגובה