כך חזרו משפחת אריות לסביבתם הטבעית באפריקה

משפחת אריות הקרקס חזרו לפארק הטבע Kragga Kamma בדרום אפריקה במבצע חילוץ ייחודי על ידי הארגון לורנס אנתוני וטורקיש איירליינס

משפחת אריות הקרקס- שלושת הלביאות האחיות לוקה, צ'רלי וקאי יחד עם האריה התינוק ניית'ן חזרו לביתם בדרום אפריקה, סביבת המחיה הטבעית שלהם. האריה התינוק, ניית'ן, ושלוש הלביאות האחיות לוקה, צ'רלי וקאי שימשו כחיות קרקס. הם נמצאו מתגוררים בכלוב בטון ופלדה בגודל של 35 מ"ר באוקראינה בתנאים קשים ללא שמש ישירה ואוויר נקי, הרחק מסביבת הגידול הטבעית שלהם. לאחר טיסה ארוכה במרחק של כמעט 9,000 ק"מ, האריות שוחררו בפארק הטבע Kragga Kamma, סביבת מחיה טבעית המאכלסת אוכלוסיות ענקיות של בעלי חיים באפריקה והמספקת מרחבים ירוקים וכרי דשא המשתרעים לאורך 14 אלף מטרים רבועים. בתחילה האריות התקשו להתרגל לסביבת המחיה הטבעית שלהם מפני שהתרגלו לתנאי הקרקס, אך מעתה האריות יגלו את הטבע האמיתי ומהו חופש עם חברים חדשים.

משפחת האריות ניצלו על ידי הארגון העולמי לורנס אנתוני (LAEO), ארגון הפועל במטרה להגן על זכויות בעלי חיים, והועברו אל סביבת המחיה הטבעית שלהם בדרום אפריקה, בחסות מותג המטען האווירי של חברת התעופה טורקיש אירליינס.

המסע נעשה מקייב דרך איסטנבול, תוך תשומת לב מובהקת על זכויות בעלי חיים כערך המוביל במשימה. שירות המטען של טורקיש אירליינס המציע את שירותיו ב-124 מדינות ברחבי העולם והינו מותג המטען הגדל בקצב המהיר בעולם, החזיר את האריות שהובלו במכולות מיוחדות, שתוכננו על פי צרכיהם התזונתיים. הם לוו על ידי המשגיחים שלהם, וטרינרים, שני פקידים מהארגון העולמי של לורנס אנתוני (LAEO), ואיש IATA LAR מוסמך של טורקיש אירליינס במהלך הטיסה.

לאחר שאישרה את "הצהרת ארמון באקינגהאם, הברית לחיות בר (UFW)" בשנת 2017 במטרה למנוע סחר לא חוקי בחיות בר ולהגביר את המודעות התעשייתית, טורקיש אירליינס הדגישה את המודעות שלה לשילוח של חיות ולזכויות בעלי חיים.

מתוך רצון לתת את הטיפול הטוב ביותר בשירותי הובלה של חיות וליצור סביבה טבעית הקרובה כמה שיותר לאמתית, בשמים טורקיש מטענים לוקח את תקנות CITES ו-IATA LAR כנקודת הייחוס לתהליכי קבלה, אחסון ומשלוח, ומיישם בקפידה את התיעוד, ההכנסה למכולות, תיוג כמפורט בתקנה האמורה.

צפו ברגעי השילוח ושחרור האריות חזרה לטבע:

השארת תגובה