חדש: מנשאי תינוק מגיל 0 ועד גיל 5

לקראת עונת הטיולים והנסיעות: המותג ארגובייבי Ergobaby משיק קולקציית מנשאי תינוק איכותיים המתאימים מניו בורן ועד גיל 5

ארגובייבי מנשא אדאפט אפור | צילום: יח"צ חו"ל
ארגובייבי מנשא אדאפט אפור | צילום: יח"צ חו"ל

עם בוא האביב, כשעונת הטיולים והנסיעות בפתח, הורים לתינוקות ופעוטות מחפשים פתרון קל ונוח שיאפשר יציאה קלה ונוחה, לטיול משפחתי, ללא צורך להיסחב עם עגלת תינוק. מנשאים הם הפתרון המושלם! וחשוב לוודא שהמנשא נוח, בטיחותי ובריאותי לתינוק. מנשא טוב יבטיח התניידות קלה בטיולים כמו גם בכל ימות השנה וזוג ידיים פנויות.

מותג מנשאי התינוק הבינלאומי ארגובייבי, הידוע כמנשא "בריאותי לירכיי התינוק" ע"י המכון הבינלאומי לדיספלסיה. משיק קולקציה של מנשאי תינוק המצטיינת בנוחות מרבית, ארגונומית ובטוחה לירכי התינוק ולהתפתחות תקינה של עמוד השידרה שלו. המנשאים עומדים בתקני הבטיחות הבינלאומיים למנשאי תינוקות (כולל אמריקאי, אירופאי, אוסטרלי ויפני).

הקולקציה מציעה שלושה סוגים עיקריים של מנשאים: אומני 360- מנשא המתאים לתינוק מלידה (3.2 ק"ג) ועד 20 ק"ג! (פעוט בן 4-5) ניתן לשאת את התינוק בכל כיווני הנשיאה ( עם הפנים כלפי חוץ או עם הפנים למבוגר הנושא), מושב המנשא ניתן להתאמה לכל גיל (ללא צורך במתאם) כתפיות מרופדות וניתן ללכת בצורת איקס (מוצלבות). בנוסף, חגורת מותן תומכת עם ריפוד וסגירה כפולה, תמיכת ראש וצוואר מרופדת וכובע להגנה מהשמש ולפרטיות בהנקה, מצורף פאוץ' תואם המתחבר למנשא. המנשא מוצע גם בדגם אוורירי, נושם עם רשת. 

צבעוניות: דגם רשת אוורירי בצבעים שחור, אפור, כחול כהה או כחול אוקספורד, דגם כותנה בצבעים כחול כהה, ירוק זית, תכלת פרחים, אפור, שחור חלק, שחור עירוני, אפור כוכבים (לילה של כוכבים), אפור ג'ינס כוכבים.

אדאפט- מנשא עם 3 כיווני נשיאה ארגונומית (פני התינוק תמיד להורה), מתאים לתינוק מלידה (3.2 ק"ג) ועד 20 ק"ג מושב המנשא ניתן להתאמה לגיל הילד ללא מתאם וניתן ללבוש גם בהצלבת כתפיות, הכתפיות נוחות ומרופדות, חגורת מותן תומכת עם ריפוד וסגירה כפולה, כובע להגנה מהשמש ולפרטיות בהנקה, מוצע גם בדגם אוורירי יותר עם רשת. מוצע בצבעים: דגם אוורירי בצבעים שחור, אפור, כחול אוקספורד ודגם כותנה בצבעי אפור, שחור משולשים, כחול מנוקד, ירוק מנטה ושחור עירוני.

אאורה – מנשא בד נעים ואוורירי, מתאים לניו בורן ולשנה הראשונה, שומר על מנח M , טבעי לתינוק, קל פשוט ואוורירי. הבד טיבעי ומורכב מ 100% סיבי ויסקוזה מעץ אקליפטוס ועץ השיטה. המנשא מגיע בצבעים: כחול קורל מנוקד (חדש), אפור פסים, כחול אינדיגו וירוק פסטל.

  • טווח מחירי הקולקציה: 299 ₪ עד 1099 ₪
  • מנשאי אגרובייבי ניתן להשיג ברשתות שילב, מוצצים ובחנויות התינוקות ברחבי הארץ. בנוסף בחנות מקוונת WWW.ERGOBABY.CO.IL
השארת תגובה