סובינקס מותג הפרימיום הספרדי משיק קולקציית חיות 

סובינקס SUAVINEX מותג הפרימיום הספרדי המביא בשורה חדשנית ואופנתית למוצרי הטיפוח והאכלה לתינוקות ♦ קולקציית מוצצים, בקבוקים ותופסנים צבעונית מעוטרת באיורים עדינים של כלבלבים, טווסים, פרפרים ודבורים

סובינקס קולקציה חדשה | צילום: יח"צ חו"ל
סובינקס קולקציה חדשה | צילום: יח"צ חו"ל

סובינקס מותג הפרימיום הספרדי ממשיך לחדש וכנהוג בעולם האופנה והעיצוב משיק קולקציה חדשה ומרעננת של מוצצים, בקבוקים ותופסני מוצץ עם איורי חיות עדינים. הקולקציה עוצבה בצבעוניות עשירה, מגוונת ועכשווית בשילוב צבע הקורל, הנבחר לצבע השנה של פנטון ל- 2019.

בקולקציה 4 משפחות חיות שונות- הטווס הססגוני, הדבורים המלכותיות, הפרפרים הצבעוניים והכלבים החמודים. קולקציית החיות היא עיצוב חדש ומרענן לסדרת הפיוז'ן של סובינקס.

הסדרה כוללת מוצצים החל ממידת מיוחדת לפגים (-2-4) ועד 18 חודשים ומעלה, בקבוקים בשלושה גדלים (150 מ"ל/ 270 מ"ל/360 מ"ל) ותופסנים למוצצים. כל הקולקציה מעוטרת באיורים המתאימים לארבעת משפחות החיות היוצרים את הטוטאל לוק המושלם.

קולקציית החיות מסדרת מוצצי FUSION של SUAVINEX :

FUSION -2 -4– חודשים- מוצץ המותאם במיוחד לתינוקות שזה עתה נולדו מכיוון שצורתו מעוצבת כך שאינו אוטם את לסת התינוק ומאפשר מעבר אוויר. למוצץ פטמת סיליקון פיזיולוגית ומתאים גם לפגים ועד גיל 4 חודשים.  העיצוב הסימטרי של הפטמה הרכה והשטוחה מאפשר למוצץ להיות ממוקם נכון בפה הקטן של התינוק, כשהוא מפעיל לחץ מינימלי על החך. בקולקציה הנוכחית ניתן להשיגו בשישה עיצובים שונים המתאימים לארבעת משפחות החיות.

מוצץ FUSION 4- 18 חודשים- למוצץ פטמת סיליקון פיזיולוגית. העיצוב הסימטרי של הפטמה הרכה והשטוחה מאפשר למוצץ להיות ממוקם בפה הקטן של התינוק, כשהוא מפעיל לחץ מינימלי על החך. בקולקציה הנוכחית  קיים בשישה עיצובים שונים המתאימים לארבעת משפחות החיות.

מוצץ FUSION לגילאי 18 חודשים ומעלה- למוצץ פטמת סיליקון פיזיולוגית סימטרית, מחוזקת בפסי סיליקון עדינים במיוחד לאזורים העלולים להישחק ע"י פעוטות עם שיניים. בקולקציה החדשה קיים בשניים עשר עיצובים שונים המתאימים לארבעת משפחות החיות.

מחירים (מומלץ לצרכן):

  • בקבוקים- 150 מ"ל/ 270 מ"ל/360 מ"ל – החל מ- 49.90 שקלים.
  • מוצצים- החל מ- 24.90 שקלים.
  • תופסן למוצץ- החל מ- 34.90 שקלים.

ניתן לרכוש את קולקציית הבייסיק של Suavinex ברשתות ובחנויות הנבחרות למוצרי תינוקות. 

החברה מייצרת מוצרים איכותיים המיוצרים באירופה העומדים בדרישות התקנים המחמירים ביותר. לסובינקס תפישה עיצובית -אופנתית למגוון מוצריה וכל פריט נושא את טביעת האצבע הייחודית המאפיינת את הקו שלה. המותג אימץ מאפיינים בולטים מעולם האופנה ובדומה למותגי אופנה מובילים בעולם, משיק בכל שנה שתי קולקציות ייחודיות במהדורה מוגבלת.

קבוצת סגל היא יבואנית של מותגי תינוקות מובילים. החברה מלווה תינוקות מהרגעים הראשונים כבר למעלה מ-70 שנה. חזון החברה הינו יצירת סביבה בטוחה ונעימה עבור התינוק תוך כדי הקניית שלווה ורוגע. החברה מיישמת זאת באמצעות מחקר ופיתוח ובחירה קפדנית של המותגים אותם היא מייבאת ומשווקת.

השארת תגובה