משנכנס אדר מרבים בספא: מתפנקים על שפת הכנרת

אין הרבה מלונות בישראל שנותנים לך להרגיש חו"ל כמו במלון רימונים על שפת הכנרת בטבריה ♦ פינוק אמיתי ומנוחה לגוף ולנפש, ריפוי רוחני תוך כדי רגיעה מוחלטת של הגוף מחכה לך בספא המדהים שבמתחם המלון ♦ בואי להירגע ולהתנתק קצת מהשגרה

בריכה תרמו מינרלית בספא מלון רימונים
בריכה תרמו מינרלית בספא מלון רימונים

כשנכנסים לספא במלון רימונים על שפת הכנרת מרגישים כאילו בצעד אחד קטן, ממגרש החנייה ללובי המפואר של המלון, פסעת למדינה אחרת. העיצוב, הריחות, האירוח, אפילו נוף הכנרת המוכר נראה מחלונות המלון כחול וגדול הרבה יותר. ירידה בקצה של הלובי מביאה אותך אל ארץ הפלאות, הנסיעה לטבריה שווה רק בשביל הספא המדובר.

הספא של מלון רימונים גלי כנרת הוא ספא הנחשב, לקלאסי ביותר. מקום כזה שמקדש את החיים הטובים, מעין היכל הפינוקים לגוף ולנפש. לצד המלון שחדריו מרווחים ומשופעים בכל טוב, הספא גדול במיוחד ומציע מגוון רחב של טיפולים.

כל מי שחוותה טיפול יכולה להעיד שחלק חשוב מהטיפול – המטפלת. וכמה שזה נכון גם כאן.

אז הרוגע כאן הוא לא העיקר, גם לא החדרים המטופחים והמבריקים, והאורות המעומעמים, המטפלות כאן נבחרו בקפידה, במשך שעה שתשכבי שם תגלי את המטפלת מלהטטת במגע הדוק, מרפא ומפנק בין השמנים ובלעדיהן. מלאכתה מעשה אומנות והעיסוי הופך מהר מאוד לסוג של ריפוי רוחני תוך כדי רגיעה מוחלטת של הגוף, שנכנע למגע הכל-כך מתכוון של המטפלת.

רק בסופו של הטיפול ושעות אחריו אני מבינה את משמעות המילים: למלא את המצברים מחדש. זה בדיוק המקום, זה בדיוק הטיפול. מרגישה חדשה.

סיימתן את הטיפול?

החוויה רחוקה מלהסתיים, ג'קוזי זרמים (הזרמים מעסים בתוך המים) גדול רותח בעל חלונות ענק שמשקיפים על הכנרת מחכה לכן, הסאונה היבשה, הסאונה הרטובה, הבריכה המחוממת תחת כיפת השמיים, חדרי המנוחה הכיבוד ותה הצמחים.

זהו, את רעננה, נחת, עם עצמך, או עם חברות, זה לא ממש משנה. אני ממליצה לך לעלות למרפסת של לובי המלון, שם יפנקו אותך בקפה ועוגה, מתנת הספא, ומול הכנרת שפרושה לאורך ולרוחב, וריח הים המשכר והשלווה שתחושי ותברכי על הרגע שהגעת למקום.

השארת תגובה